Lengvosios atletikos varžybose - beveik šimto lengvaatlečių startas

Beveik 100 bėgikų iš penkių rajono mokyklų dalyvavo lengvosios atletikos pavasario kroso varžybose, kurios surengtos Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) prieigose. Kaip informavo Molėtų KKSC metodininkas Martynas Žala, bėgikai varžėsi keturiose amžiaus grupėse. Pačių jauniausių bėgikų (2004 g.m.) grupėje 300 metrų distancijoje tarp mergaičių iš pagrindinių mokyklų I - III vietas užėmė Molėtų progimnazijos bėgikės K. Krivičiūtė, I. Stankevičiūtė, G. Putnaitė. Gimnazijų grupėje I - II vietas užėmė O. Ažubalytė ir E. Keblaitė iš Alantos gimnazijos, trečioje vietoje liko J. Kanapkaitė iš Giedraičių. Tarp berniukų pagrindinių mokyklų grupėje I - III vietas užėmė Molėtų progimnazijos lengvaatlečiai J. Zelkevičius ir A. Andreikėnas, A. Žukauskas iš Joniškio. Gimnazijų grupėje visas tris prizines vietas išsidalino giedraitiškiai - R. Ginevičius, R. Dapolskas ir G. Sakalauskas.

Daugiau skaitykite „Vilnies“ nr. 35 gegužės 5 d.