Ir Lietuvoje, ir už jos ribų žinomas molėtiškio Arūno Bagdono pomėgis – atrasti dekoratyvines augalų rūšis bei įkurtas botanikos sodas greta Molėtų esančioje sodų bendrijoje „Siesartis“ visais metų laikais nuostabus.

Skaityti daugiau...

Kuri moteris to nežino? Kiekviena moteris svajoja apie pilną batų garderobą kaip iš Holivudo filmo. Pėdų rojus tęsiasi nuo grindų iki lubų. Kiekvienoje situacijoje avime tinkamus batus. Tačiau kodėl tik vienas pasirinkimas? Moterys mėgsta įvairovę. Todėl ji negali atsigėrėti sportbačiais, kedais ,basutėmis, sportiniais bateliais ir kulkšniniais bateliais.

Skaityti daugiau...

Daugelis žmonių pirmiausia žiūri į savo rankas ir nagus. Todėl dar svarbiau reguliariai prižiūrėti nagus. Čia rasite  vertingus rankų ir nagų priežiūros patarimus. Remdamiesi šiais patarimais galėsite sužinoti, kaip tinkamai prižiūrėti ir valyti nagus.

Skaityti daugiau...

Prezervatyvai gali būti puikus būdas išvengti nėštumo ir apsisaugoti nuo lytiškai plintančių infekcijų. 2015 m. apklausoje 24 % 15-44 metų amžiaus JAV moterų ir 34 % vyrų teigė, kad paskutinį kartą, kai turėjo lytinių santykių, naudojo išorinį arba vyrišką prezervatyvą.

Skaityti daugiau...

Tiesiog - „Teatriukas“. Taip kukliai pasivadino prieš 23 metus įkurtas teatras, kuris yra neatsiejama Molėtų kultūros dalis. Vyras ir žmona -Dalia Mikoliūnaitė ir Žilvinas Ramanauskas - apie savo veiklą galėtų šnekėti be sustojimo, nes jų akys tiesiog švyti nuo meilės savo darbui. Atrodytų sunku menininkus vadinti verslininkais, bet įdomu pasmalsauti ir sužinoti, kaip gyvena kūrėjai, pažvelgus per verslo prizmę.

Skaityti daugiau...