Rūpintis šunų dantų higiena yra lygiai taip pat svarbu, kaip ir jų maitinimasis. Šunų dantų valymas yra visiškai nesudėtinga procedūra, jeigu ji yra pradedama nuo pat ankstyvo amžiaus. Šunų dantų nevalymas gali sukelti dantenų uždegimą, įvairias infekcijas, kurios gali lemti opas šuns organizme.

Skaityti daugiau...

Vaikystė – gražiausias metų laikas. Apie tai susimąsto daugelis tik tada, kai  patys pradeda sūpuoti anūkus. Aišku, būna ir išimčių... Bet gyvenimas tuo ir gražus, kad eidami jo keliu – žiūrime į priekį, o sentimentalumo akimirkomis mėgstame gręžiotis atgal...  Gal todėl Rimutė Gilytė – Damušienė, būdama jautri ir mylinti savo gimtinę moteris, sakė, kad jei kas ir yra verti dėmesio, tai jos tėvai, nes „visa, kas gražiausia mano atmintyje ir gyvenime yra tėvų namai“, arba kitaip tariant – gimtinė.
Rimutės gimtinė yra Antalakaja.

Skaityti daugiau...

Drąsiai galima sakyti, kad būtent namai yra vienas iš tų mūsų viso gyvenimo projektų kuris pareikalauja ypač daug investicijų. Net ir tuo atveju, jei namus jau nusipirkote, ar įsigijote, vis tiek raiste sprendimų, kuriuos galite pritaikyti savo namams ir papildomai į juos investuoti. Viena sotikių variantų yra ir telefonspynės. Didelis dalis žmonių vis dar svarsto, ar iš tiesų verta į tai investuoti. Jei ir jūs negalite priimti galutinio atsakymo, pats metas susipažinti su šio pasirinkimo privalumais.

Skaityti daugiau...

Tikrai daugeliui yra pažįstamas jausmas, kuomet grįžus namuose šaldytuvas yra tuščias. O norint kažką pavalgyti reikėtų ne tik pasukti galvą, ką įmanoma pasigaminti iš turimų produktų, tačiau ir tam skirti gana nemažai laiko. Ir būtent tokios situacijos neretai suglumina. Aišku, tuomet galima skubėti į parduotuvę ir ten įsigyti produktų, kurių gamybai nereikės skirti daug laiko, tačiau retai kada tokia išeitis pasirodys patraukli. Ir didžioji dalis žmonių mielai šią problemą sprendžią užsisakydami jau pagamintą maistą. Tuo labiau, kad dauguma maitinimo įstaigų šiomis dienomis siūlo klientams tokią galimybę.

Skaityti daugiau...

Paskutiniu metu daugelio apsipirkimo įpročiai pasikeitė iš esmės. Ir jeigu anksčiau žmonės prireikus praktiškai bet kokio daikto skubėdavo į parduotuvę, tai dabar vis dažniau naudojamasi internetu. Ir visai nesvarbu ar pirkinys visiška smulkmena, ar gana didelis bei brangus daiktas. Kadangi nepriklausomai nuo to jis gali būti sėkmingai įsigyjamas virtualioje parduotuvėje. Aišku, dar yra žmonių, kurie skeptiškai žiūri į tokį apsipirkimą, tačiau jį išbandę drąsiai teigia, jog privalumai yra akivaizdūs. Pirmiausiai, niekur nereikia išeiti iš namų, o tai leidžia sutaupyti tikrai daug laiko. Kadangi reikiama parduotuvė ne visuomet bus šalia, todėl neretai reikės ir iki jos nuvažiuoti. O tai daryti tikrai nėra ekonomiška, tuo labiau, kai pirkinys nėra specifinis. Juk perkant kojines prieš tai jų nereikia nei pasimatuoti, nei gerai apžiūrėti.

Skaityti daugiau...