Prieš kurį laiką  Videniškiuose duris atvėrė nauja kirpykla žaismingu pavadinimu „Ševeliūra“. Plaukų kirpimo, dažymo ir sušukavimo paslaugas videniškiečiams pasiūlyti nutarė Renata Pelakauskienė. Veikli, kūrybiška ir, kaip pati sako, vietoje sėdėti nemėgstanti moteris galėtų būti puikiu pavyzdžiu visiems tiems, kam atrodo, kad metai ar trys vaikai galėtų tapti stabdžiu gyvenimo keitimui, naujovių paieškoms.

Skaityti daugiau...

Gal iš tiesų teisūs yra tie, kuri sako, kad molėtiškiai yra kuklūs ir per daug apie savo sumanymus girtis nėra linkę. Prieš kurį laiką žinia apie Anykščiuose atidarytą basų kojų taką apskriejo visą Lietuvą, o štai, kad tokius takučius ir net du, o jei dar geriau paieškotume, galbūt rastume ir daugiau, turime ir Molėtų rajone, nutylima. Žinoma, galbūt tai per mažos iniciatyvos, bet paminėjimo tikrai vertos. Basų kojų takučius turi Molėtų lopšelis darželis „Vyturėlis“, kuriuo su malonumu bėgioja mažieji molėtiškiai, ir kempingas Obuolių sala.

Skaityti daugiau...

Ką bendro galima rasti tarp lietuviškų šaknų turinčio britų aktoriaus Davido Suchet ir alantiškio Danieliaus Drazdausko? Ogi tai, kad pirmasis ketvirtį amžiaus vaidino vienintelį detektyvo Erkiulio Puaro (pagal Agathą Christie) vaidmenį, o antrasis – jūrininką – laivo kapitoną reklaminiuose vaizdo klipuose.
Danielius Drazdauskas, regis, gimęs būti jūrininku, o dar geriau – laivo kapitonu, bet, kaip jis sako, laivu plaukė tik iš Vokietijos į Daniją ir atgal. 5 aukštų laivu ir jūra grožėjosi denyje, pačiame laivo gale, ir tai buvo Alantos bendruomenės organizuota ekskursija.

Skaityti daugiau...

Daug ar mažai, riebiai ar liesai valgome, gausiai ar lengvai ir estetiškai stalus serviruojame atėjus svečiams, žinoma, renkamės kiekvienas atskirai, pagal savo poreikius, išprusimą. Jau ne vienerius metus maitinimo sferoje besidarbuojanti, o paskutiniuosius kelis metus rajone minimalistinio stiliaus užkandžius siūlanti Inga Pumputienė atviravo, kad, kaip ir daugelis lietuvių, molėtiškiai po truputį jau mokosi labai skoningai ir saikingai stalus serviruoti ir kartais per svarbias šventes jau renkasi ne nesaikingą gausą, o minimalius, estetiškus vieno kąsnio patiekalus.

Skaityti daugiau...

Visada malonus ir paslaugus dėvėtų drabužių parduotuvės „Raudonuose mūruose“ savininkas Tomas Rupeika į šį verslą nėrė prieš 12 metų, kuomet suprato, kad čia dirbdamas daugiau nei statybose užsidirbs. 1997 metais iš Anykščių į Molėtus atkeliavęs Tomas dėstė, kad dabar šie abu miestai jam labai savi tapo ir abu savaip patinka. Tik dėmesį vyras atkreipė į tai, kad kalbantis su anykštėnais, šie stebisi, kad Molėtuose tiek daug dėvėtų drabužių parduotuvių, o molėtiškiai anykštėnams  verslumu kitose srityse nusileidžia.

Skaityti daugiau...