Penkiolikmetei Alantos gimnazijos dešimtokei Gabrielei Gecevičiūtei ko jau ko, bet drąsos imtis naujų veiklų tikrai nestinga. Gabrielė šį rugsėjį išrinkta Molėtų rajono mokinių tarybos pirmininke, spalį su kitais 5 jaunimo atstovais pateko į Molėtų savivaldybės jaunimo tarybą. Kaip pati sako, visuomeninė veikla jai yra įdomiausia, o sritis, kurioje mato prasmę savo idėjas įgyvendinti, tai – jaunimo užimtumas ir jo švietimas.

Skaityti daugiau...

Kas metai vykstantis Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Molėtų rajono filialo ataskaitinis susirinkimas šiemet buvo kitoks, nes pirmą kartą susirinkta į nepalyginamai erdvesnes patalpas Molėtų miesto centre. Rajono savivaldybei suteikus patalpas, jose buvo atliktas remontas LASS šiaurės rytų centro lėšomis, kurio direktorius Aloyzas Vilimas kalbėjo, kad erdvės  dar nesuspėtos pabaigti remontuoti, tačiau kitąmet tai tikrai bus padaryta... Tačiau svarbiausia, kad filialo nariai turi ženkliai erdvesnes patalpas, kurios tinkamos ir šventėms, ir darbui...  Direktorius atvežė ir daugiau gerų žinių, kurių dėka organizacijos vykdomos veiklos platės, ją ir toliau garsins kapela „Berželis“.

Skaityti daugiau...

Panevėžio teritorinės ligonių kasos specialistus į susitikimą praėjusią savaitę pakvietė Molėtų trečiojo amžiaus universitetas (TAU). Šio universiteto bendruomenė specialistų paprašė supažindinti su naujovėmis dantų protezavimo, apmokamo Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis, srityje. Molėtuose besisvečiavusi Panevėžio TLK Gyventojų  aptarnavimo skyriaus vedėja Sigita Paulauskienė pirmiausia akcentavo, kad problema dėl ilgų eilių, laukiant PSDF biudžeto lėšomis apmokamo dantų protezavimo, beveik išspręsta.

Skaityti daugiau...

Lietuvos Vabalų klubas jau ketvirtą kartą sezono uždarymo šventę rengė Molėtuose. Automobilių Volkswagen Vabalų gerbėjai su savo automobiliais šiuo kartu sezono uždarymo šventės centru pasirinko Žalvario parką, bet nestigo ir judėjimo po Molėtų rajoną užsukant ir į miestą.

Skaityti daugiau...

Nuo šių metų pradžios Utenos apskrities VPK Molėtų r. policijos komisariatui (PK) pradėjęs vadovauti ignalinietis Vitalis Kutkauskas, Angelų sargų - Policijos dienos išvakarėse atšventęs 45 – erių metų gimtadienį, profesinę dieną pirmą kartą minės Molėtų r. PK kolektyve. Vyresnysis komisaras atviravo, kad Policijos dieną pažymi jau 27 – erius metus, nes ši diena jam svarbi buvo ir tuomet, kai dešimtmetį dirbo prokuroru.

Skaityti daugiau...