Galbūt esate kažką girdėję apie Daniel Negreanu, Tony G, Phil Ivey ar Phil Hellmuth? Visi jie - sportinio pokerio žvaigždės ir ikonos, kurių sėkmė didžiausiuose turnyruose verčia neabejoti jų profesionalumu, žaidimo skaitymu bei kitais gebėjimais. Jeigu stebite sportinio pokerio turnyrus internete, domitės naujienomis bei sekate šio pasaulio aktualijas, galbūt bus įdomu sužinoti kiekvieno iš šių profesionalių pokerio žaidėjų strategijos elementus? Pradėkime!

Skaityti daugiau...

Vos tik poetas Vladas Braziūnas savo feisbuko draugams pranešė apie Eugenijaus Ignatavičiaus – rašytojo, dramaturgo, vertėjo ir aktoriaus  85-erių metų sukaktį gegužės 8 dieną – pasipylė eilė sveikinimų, tarp kurių buvo ir maniškis, trumpas, bet primenantis Molėtus... Deja, po savaitės, gegužės 16-ąją, kolega V. Braziūnas pasidalino  liūdna žinia, kad eidamas 86-uosius, po sunkios ligos,  mirė Eugenijus Ignatavičius. Gaila žmogaus, Jo nuveiktų ir nespėtų nuveikti darbų...  Nors, koronaviruso fone kiekviena netektis tarsi priartina gyvųjų ir mirusiųjų pasaulius, tačiau mirtis - skausminga dabartis  –  lyg paskutinis gyvenimo juostos „STOP kadras“.

Skaityti daugiau...

Nepaisant pakankamai didelio šiuolaikinių automobilių erdvumo, kartais gali pasirodyti, kad bagažinė yra per maža. Jeigu ruošiatės keliauti savo automobiliu ir planuojate atostogas su šeima, be abejonės jums pravers papildoma vieta bagažui. Paprasčiausias būdas padidinti savo automobilio vietą bagažui – įsigyti stogo bagažinę. Varlė.lt automobilinės įrangos specialistai parengė patarimus, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis bagažinę automobiliui.

Skaityti daugiau...

Nuo gegužės 18 dienos leidžiant atverti neįgaliųjų dienos centrams duris, Molėtų neįgaliųjų integracijos ir darbinio užimtumo centras irgi jau atnaujino veiklas. Kaip sakė centro direktorė Inga Marcinkevičienė, dalis centro lankytojų su didžiuliu džiaugsmu, bet laikantis visų saugumo reikalavimų, grįžo į centrą prie įprastų veiklų.

Skaityti daugiau...

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) viršininko įsakymu, nuo gegužės 7dienos į Molėtų rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus tyrėjo pareigas paskirta 22 metų kaunietė Remida Graužinytė.

Skaityti daugiau...