Dvi veiklios mažus vaikus auginančios molėtiškės Edita Ratkevičienė ir Aistė Pelakauskienė prieš kurį laiką Utenoje, buvusio knygyno patalpose, atidarė vaikų žaidimo kambarį „Zyrza“ ir šiandien džiaugiasi galėdamos dovanoti vaikams ir jų tėveliams gerą laiką. Entuziastingos ir svajoti mėgstančios moterys savęs verslininkėmis nelaiko, greičiau vaikus mylinčiomis svajotojomis save vadina ir pasakojo, kad kambarį jos pačios kūrė vedinos pačių gražiausių minčių.

Skaityti daugiau...

Jau dešimtmetį per Molėtus nuo ankstyvo ryto skubanti laiškininkė Audronė Bistrickienė ne tik pas gyventojus su spauda ar pensijomis užsuka – jos žinioje ir pagrindinės mieste esančios įstaigos, kurioms korespondencija pristatoma. Audronė neslepia, kad jai, baigusiai siuvimo amatą, ir dešimt metų dirbus siuvykloje „Gitolita“, iš kur mažinant pamainas teko išeiti, naujas darbas iš pradžių buvęs sunkokas, net ir ašarą tekdavo nubraukti – juk žmonių nepažinojo, o ir darbo pobūdis buvo visiškai naujas.

Skaityti daugiau...

Molėtų kultūros centro rekonstrukcija, atostogos, o vėliau kitos nenumatytos ir į vieną vietą supuolusios priežastys lėmė tai, kad daugiau nei mėnesį  Atviros jaunimo erdvės (ATE ) durys lankytojams buvo uždarytos.  Apie veiklas jaunimo erdvėje, ateities planus ir kasdienius vaikų pasiekimus erdvėje kalbėjomės su jos kuratore Simona Laucevičiene. Moteris pasakojo, kad kasdien į ATE užsuka apie 10 jaunuolių, kuriems erdvė jau yra tapusi ramybės vieta.

Skaityti daugiau...

Sekmadienį bus minima tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena, kuriai skirtas renginys „Aš ir Tu – tai Mes“ vyks ir Molėtuose. Jaunimo aikštėje 13 val. skambant akcijos himnui – Juliaus Omertos dainai „Tu gali“ bus kuriamas akcijos ženklas, o jo kūrime dalyvaus visi susirinkusieji. Vienas iš renginio iniciatorių mero pavaduotojas Mindaugas Kildišius sakė, kad pernai pirmą kartą šiai akcijai įvykus didžiuosiuose šalies miestuose, šiemet renginys, simbolizuojantis neįgaliųjų ir sveikųjų žmonių bendrystę, organizuojamas ir mažesniuose miestuose bei vyks visoje šalyje vienu metu – 13 val.

Skaityti daugiau...

Prieš kiekvienas Molėtų krepšinio komandos „Ežerūnas“ rungtynes gerokai anksčiau atskubantis į Molėtų sporto areną Paulius Rakauskas imasi sau įprasto darbo – sutvirtina specialiomis priemonėmis žaidėjams kojas, rekomenduoja masažo pratimus, o rungtynių metu jis dar ir - budintis medikas, galintis suteikti pirmąją medicinos pagalbą. Dvidešimt vienerių metų vaikinas prisipažįsta, kad jau yra į jį besikreipiančių kaip į gydytoją. „Aš ne gydytojas, aš kineziterapeutas, - šypteli molėtiškis, kitąmet baigsiantis kineziterapijos studijas Kauno kolegijoje.

Skaityti daugiau...