Molėtų kūno kultūros ir sporto centro surengtose lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose Molėtų stadione liejosi emocijos, nestokota azarto ir džiugesio iškovojus medalius.

Skaityti daugiau...

Molėtų vyrų rankinio komanda „HC Molėtai – Intrasport“ savaitgalyje perrašė Molėtų rankinio istoriją – iškovojo Lietuvos vyrų rankinio I lygos bronzos medalius! Iš molėtiškių suburta rankinio komanda debiutiniame sezone pasirodė fantastiškai, o reguliarųjį sezoną tarp vienuolikos komandų baigė iškovodama tiesioginį kelialapį į finalo ketvertą.

Skaityti daugiau...

Lietuvos automobilių federacijai įteisinus driftą arba šoninį slydimą automobiliu kaip sporto šaką, prieš kelis sezonus oficialiose varžybose pradėjus dalyvauti molėtiškiui Tomui Liutkevičiui, pernai sezone prie jo prisijungė ir brolis Edgaras bei molėtiškis Vaidas Šmoilovas. Prieš metus pokalbyje apie driftą ir komandą „One Way“  teko kalbėtis su šia trijule molėtiškių, pasakojusių apie pirmus rezultatus, automobilius ir mintį įkurti klubą.

Skaityti daugiau...

Molėtuose įvyko tradicinis tarptautinis rankinio turnyras „Molėtų taurė -2018“, į kurį susirinko 12 komandų iš Estijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Turnyras vyko dvejose amžiaus grupėse. Vyresniųjų grupėje Molėtų sporto centrui atstovavo dvi komandos, treniruojamos trenerės R. Bimbirienės.

Skaityti daugiau...

Savaitgalyje Druskininkuose surengtame rankinio turnyre A. Arbačiausko taurei laimėti dalyvavo ir „HC Molėtai – Intransport“ komanda. Iš viso į turnyrą atvyko šešios komandos iš Utenos, Varėnos, dalyvavo dvi Druskininkų komandos bei vilniečiai iš Lietuvos vyrų  rankinio I lygos – „SM –Tauras –VHC Smūgis“. Pasak Molėtų komandos žaidžiančio trenerio Mindaugo Agurkio, laimėjus rungtynes prieš uteniškius ir pralaimėjus Druskininkų I komandai, pusfinalyje susitikta su kita Druskininkų komanda, kuri buvo nugalėta rezultatu 30:17.

Skaityti daugiau...