Lietuvoje, jeigu paklaustume žmonių, kokia sporto šaka jie domisi labiausiai, didžioji dalis tikrai atsakytų, kad tai yra krepšinis. Anokia čia staigmena. Šis sportas Lietuvoje yra labai mėgstamas, tačiau ar jis yra populiariausias ir likusiame pasaulyje? Tikrai ne. Jeigu pasižiūrėsite, kokios populiariausios sporto lažybos online - Uniclub.lt portalas gali atskleisti ir kurios sporto šakos turi didžiausias auditorijas. Šiame straipsnyje remsimės oficialia statistika ir pasižiūrėsime, kokios sporto šakos yra pačios populiariausios pasaulyje!

Skaityti daugiau...

Savaitgalyje Vilniuje puikiai sezoną baigė Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) vaikinų rankinio komanda, treniruojama trenerės Ritos Bimbirienės. Lietuvos jaunimo U-19 rankinio čempionate molėtiškiai iškovojo aukštą antrą vietą. Pogrupio varžybose įveikusi Kauno, Alytaus, Varėnos, Pasvalio, Utenos komandas, nusileidusi Vilniaus SM „Tauras“ ir Panevėžio R. Sargūno SG komandoms, molėtiškiai iškovojo trečią vietą ir pateko į ketvirtfinalio varžybas.

Skaityti daugiau...

Molėtų r. kūno kultūros ir sporto centras kartu su partneriais nuo vasario 16 d. iki kovo 11 d. organizavo „Laisvės bėgimą - Įveik savo laisvės ratą“, skirtą Lietuvos Valstybės ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienoms paminėti. Šia proga molėtiškiai ir miesto svečiai kiekvieną dieną užsukdavo į Molėtų sporto centro stadioną pėstute ar bėgte įveikdavo savo laisvės ratą. Labai džiaugiamės, kad šias valstybines šventes kartu su sportu pasiryžo paminėti labai daug mūsų bendruomenės narių.

Skaityti daugiau...

Rankinio klubo "Molėtai" sezonas jau įsibėgėjo, tačiau tolesnis jo likimas nėra aiškus. COVID-19 pandemija ir dėl jos paskelbtas visuotinis karantinas į nežinią dėl vykimo ar uždraudimo įtraukė ir sportinius renginius, rungtynes ir varžybas. Šiandien dar galime džiaugtis, kad "Molėtų" klubo vyrai yra sveiki, stiprūs ir gali kovoti LRF I - osios lygos kovose.

Skaityti daugiau...

Molėtų kūno kultūros ir sporto centro arenoje vykusią žmonių su negalia sporto šventę jos atidarymo pradžioje Molėtų krašto žmonių su negalia sąjungos (ŽNS) pirmininkė Marytė Baliūnaitė pristatė kaip netradicinę. O tradicijas laužyti privertė koronavirusas. "Sporto žaidynės, kurios labai laukiamos, vykdavo Inturkės bendrystės centre. Buvo minčių neberengti jų, tačiau entuziazmas ir noras pakeitė planus. Nusprendėme rengti sporto šventę, kuri jau aštuntoji.

Skaityti daugiau...