Balninkų bendruomenės centre kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį vykusios nemokamos Pound treniruotės sulaukė didžiulio vietos gyventojų susidomėjimo. „Šie užsiėmimai yra projekto ,,Sveikos gyvensenos skatinimas Molėtų rajono savivaldybėje“ dalis, - patikslino rajono savivaldybės gydytoja Miglė Bareikytė, pridūrusi, kad tai net ketverius metus rajone vyksiančio projekto pradžia.

Skaityti daugiau...

Molėtų moterų rankinio komanda „SC/SK Molėtai“, antrą sezoną iš eilės rungtyniaujanti Lietuvos moterų rankinio I lygos čempionate, trečiadienį Molėtuose susitiko su Alytaus SRC „Margiris“ merginomis. Apie šias rungtynes kalbintas treneris Steponas Šanteriovas pirmiausia pasidžiaugė, kad Molėtų moterų komanda stebina noru žaisti, dalyvauti varžybose, o po kovingų rungtynių, nors ir pralaimėjus, neliūdima, kadangi daugelis komandos narių į aikštelę atskuba su noru sportuoti.

Skaityti daugiau...

Penktadienį namuose, o šeštadienį išvykoje Molėtų "Ežerūno" komanda rungtyniavo su Klaipėdos  "Neptūnas-Akvaservis"  komanda bei abejose rungtynėse šventė pergales. Penktadienio rungtynėse Molėtų komanda pirmoje rungtynių pusėje pirmavo net 26 taškais ir nors "Neptūnui-Akvaserviui" ketvirtojo kėlinio pradžioje pavyko sumažinti deficitą iki 12 taškų, bet Tomo Purlio vadovaujamas"Ežerūnas" puikiai sužaidė dvikovos pabaigą ir iškovojo įtikinamą pergalę 76:64.

Skaityti daugiau...

Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) artėjant metų pabaigai į apdovanojimų ceremonijas jau pradėjo kviesti įvairių automobilių sporto šakų atstovus. Vieni pirmųjų šių metų rezultatais pasidžiaugė bei apdovanojimus Panevėžyje išsidalino bekelės sportininkai - Lietuvos „Rally-Raid“ ir pravažumo sporto čempionatų nugalėtojai.

Skaityti daugiau...

Išvykoje penktadienį rungtyniavęs Molėtų "Ežerūnas" patyrė septintąją nesėkmę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) - rezultatu 75:101 turėjo pripažinti "Delikateso" pranašumą. Beje, Joniškio ekipą papildė įspūdingai NKL rungtyniaujantis Š. Beniušis, kuris ir vedė komandą į pergalę.

Skaityti daugiau...