Šeštadienį antrus metus iš eilės Molėtų sporto centras visus kviečia į bėgimą „Molėtai bėga 2021“, kuriame iš anksto užsiregistravus, bus bėgamos 9 km, 3 km ir 400 metrų distancijos.

Skaityti daugiau...

Prieš metus rašėme, jog pirmieji Lietuvoje imti iš estų pavyzdį ir suorganizuoti jojimo su žirgais orientavimosi varžybas ėmėsi alantiškiai, tiksliau sodybos „Alantos  žirgai“ šeimininkas Aidonas Užubalis, kuriam tai buvo savotiškas iššūkis, nors ir turėjo partnerius – Žemaitukų augintijų ir „Nemuno“ asociacijas.

Du kartus Regionų krepšinio lygoje (RKL) čempionais tapusi Molėtų „Ežerūno“ komanda po permainingo dešimtmečio Nacionalinėje krepšinio lygoje, kaip jau esame rašę, šiemet vėl žais trečiajame pagal pajėgumą šalies krepšinio čempionate (RKL).

Molėtų sporto centro stadione įvyko Molėtų rajono mokytojų sporto žaidynės. Jose dalyvavo 8 rajono ugdymo įstaigos. Mokytojai varžėsi ėjimo aplink miesto ežerą, „Grybavimo stadione“ bei direktorių estafetės rungtyse. Žaidynių nugalėtojais tapo Molėtų gimnazijos mokyklos mokytojai. Antrą vietą iškovojo Molėtų „Vyturėlio“ vaikų darželio – lopšelio auklėtojos.

Paskutinis šių metų Lietuvos spiningautojų lygos (LSL) čempionato IV etapas Daugų ežere (Alytaus r.) tapo ir šio sezono uždarymu. Čempionate visuose etapuose ekipažų įskaitoje varžėsi ir molėtiškiai žvejai Sigitas Lukšta ir Gintautas Šiukščius, komandinėje įskaitoje kartu su šiauliečių ekipažu sudarę komandą „Mūsų Ešerys“ (Šiauliai –Molėtai).