Molėtų kūno kultūros ir sporto centro stadione įsibėgėjo rajono mėgėjų futbolo pirmenybės. Sportiška vasara pasidžiaugęs futbolo klubo (FK) „Molėtai“ atstovas ir treneris Benjaminas Zelkevičius sakė, kad šios pirmenybės organizuojamos bendrai - futbolą mėgstančios bendruomenės, FK „Molėtai“ ir dalyvaujančių sportininkų pastangomis.

Skaityti daugiau...

Savaitgalyje drifto gerbėjai rinkosi į Druskininkus, kur vyko "H2 Auto Druskininkų naktinis festivalis". Didžiulio renginio Snow arenoje metu vyko Lietuvos drifto Street ir Semi - Pro lygų pirmenybių įskaitiniai etapai. Drifto varžybose dalyvavo ir Molėtų automobilių klubo "One Way" komanda, o šios komandos narys Vaidas Šmoilovas, tapęs III Lietuvos drifto Street lygos pirmenybių etapo Kuršėnuose nugalėtoju, ir naktiniame drifte Druskininkuose pademonstravo neįtikėtiną rezultatą, tapdamas ir šio etapo nugalėtoju.

Skaityti daugiau...

Pasaulio čempionato dalyviai jau pasiruošę – 32 komandos netrukus įsitrauks į net mėnesį trunksiantį futbolo maratoną. Kokios šių komandų galimybės ir kurios iš jų turės daugiausiai šansų tęsti kovą praėjus grupių etapą? Trumpa apžvalga bei Lietuvos futbolo rinktinę treniravusio Algimanto Liubinsko prognozės.

Skaityti daugiau...

Molėtų kūno kultūros ir sporto centro surengtose lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose Molėtų stadione liejosi emocijos, nestokota azarto ir džiugesio iškovojus medalius.

Skaityti daugiau...

Molėtų vyrų rankinio komanda „HC Molėtai – Intrasport“ savaitgalyje perrašė Molėtų rankinio istoriją – iškovojo Lietuvos vyrų rankinio I lygos bronzos medalius! Iš molėtiškių suburta rankinio komanda debiutiniame sezone pasirodė fantastiškai, o reguliarųjį sezoną tarp vienuolikos komandų baigė iškovodama tiesioginį kelialapį į finalo ketvertą.

Skaityti daugiau...