Liepos mėnesį Balninkuose jau 11-ąjį kartą lankėsi „Balto Vėjo“ menų stovykla, kurios vadovas Mantas Maziliauskas šiemet ne tik pradžiugino balninkiečius ir kitus meno mėgėjus tapybos plenero metu sukurtų tapybos darbų paroda, bet ir padovanojo Balninkams naują meno erdvę.

Skaityti daugiau...

Praėjusį sekmadienį Joniškyje, Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčioje, buvo švenčiami  šv. Jokūbo atlaidai. Po susikaupimo ir bendros maldos bažnyčioje, beje, šv. Mišias aukojo kunigas Algimantas Baltuškonis iš Skudutiškio, parapijiečiai rinkosi į  agapę, prie kurios surengimo mielai prisidėjo Seimo narys Petras Čimbaras. Agapė Joniškyje buvo surengta pirmą kartą, tad kalbinti vietos gyventojai, Jokūbines laikantys svarbiausia metų švente, prisiminė, jog praeityje tikintieji po šv. Mišių susirinkdavę sodybose ar prie ežerų.

Skaityti daugiau...

Šeštadienį Kaniūkų ir Žibėčių kaimų gyventojai - vietiniai ir čia vasarojantys, kurių susirinko gerokai per pusšimtį, jau ketvirtąjį kartą surengtame sambūryje šurmuliavo, bendravo, pramogavo ir varžėsi sportinėse rungtyse. Kaniūkų kaime Daniaus Bernoto sodyboje vykusi tradicinė „olimpiada“, kurią prieš kelerius metus ir sumanė sodybos šeimininkas, sukvietė vietinius gyventojus, kraštiečius ir užsieniečius.

Skaityti daugiau...

Praėjusį savaitgalį Obuolių saloje nugriaudėjo didžiausias šalyje elektroninės muzikos festivalis „Betsafe Radistai Village‘18“, kurį kartu su Radistais pristatė didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“. Jau ketvirtus metus Molėtų rajone vykstantis ir mūsų rajoną garsinantis festivalis sutraukė keliasdešimt tūkstančių dalyvių.

Skaityti daugiau...

Savaitgalį Klaipėdoje įvyko spalvingas tarptautinis folkloro festivalis „Parbėg laivelis“, sutraukęs į gatves ir skverus minias smalsuolių iš visos Lietuvos ir pasaulio.

Skaityti daugiau...