"Pabūkime kartu" - ypatingos bendrystės šventė, kurią organizuoja Molėtų krašto žmonių su negalia sąjunga (ŽNS), Molėtų parapijos "Caritas" ir parapijos klebonas monsinjoras Kęstutis Kazlauskas. Jau 23 - osios  šventės proga šv. Mišias aukojęs monsinjoras Kęstutis Kazlauskas priminė ir gražią sukaktį  -"Carito" 30 - metį. Ir ne tik šį darbą dirbantiesiems buvo skirti monsinjoro žodžiai, "jeigu gali, žmogui padėk, jeigu gali suteikti pagalbą, suteik..."

Skaityti daugiau...

Ignalinos krašto muziejuje įvyko Utenos regiono konkursinės meno parodos „Aukso vainikas 2019“ uždarymo ceremonija. Nuo spalio 1-os dienos veikusioje parodoje savo kūrinius eksponavo 66 Molėtų, Utenos, Ignalinos, Zarasų rajonų ir Visagino miesto tautodailininkai bei tradicinio liaudies meno kūrėjai, pateikdami virš 300 darbų, atstovaujančių vaizduojamosios, taikomosios liaudies dailės ir kryždirbystės sritims.

Skaityti daugiau...

Persiritome į trečiąjį rudens mėnesį ir renkamės, kuriuose renginiuose dalyvauti, nes lapkritis jų trūkumu nesiskųs.
Molėtų viešosios bibliotekos konferencijų salėje pirmąją savaitę vyks informacinis-edukacinis susitikimas su sociologe profesore Milda Ališauskiene (VDU). Jo tema - „Religijų ir įsitikinimų įvairovė Lietuvoje: iššūkiai ir perspektyvos“. Norintiems kino, net du pasirinkimai tą patį vakarą: bibliotekoje - Izraelio režisieriaus Avi Nesher kino filmas „Buvau kadaise“; Kultūros centro salėje - režisieriaus Tado Vidmanto komedija ,,Pats sau milijonierius“.

Skaityti daugiau...

Kaip jau rašėme, po rekonstrukcijos atidaryta Molėtų dailės galerija. Iškilmes pradėjusi  Molėtų krašto direktorė Viktorija Kazlienė susirinkusiems priminė truputį istorijos, informavo, kad pirmą kartą galerija duris atvėrė 1997 metų vasario 8 dieną, o jos vadovai  tuo metu buvo Dalia Cibauskaitė ir Vygintas Čeikauskas–Mačius, kurie organizuodavo profesionalaus meno parodas ir tarptautinius tapybos ir skulptūros simpoziumus. Gražios šventės proga meno žmones ir visus meno mylėtojus molėtiškius sveikino  meras Saulius Jauneika.

Skaityti daugiau...

Šiltas spalis, nusidažęs ryškiais gintarų laukais ir nupjautos, vis dar žaliuojančios žolės kalneliais ir pakalnėmis, palei pušynus, kvietė pasigrožėti "Literatūrinių tiltų",  jungiančių Girsteitiškį, Balninkus ir Dapkūniškius, maršrutu, skirtu tekstologui, rašytojui, tremtiniui Vytautui Rakauskui.

Skaityti daugiau...