Inturkės krašto žmonės, pasiilgę bendrų suėjimų, spalio 15-osios vakarą rinkosi  į muzikos vakarą „Rudens melodijos“. Šis renginys kvietė sušildyti širdis romantine muzika. Inturkėje tą vakarą svečiavosi ir širdis užbūrė Suginčių krašto romantinių dainų kolektyvas „Prisiminimai“ (vadovas Vitalijus Gaulė), jam antrino Inturkės krašto vokalinis moterų ansamblis, vadovaujamas Rimutės Deruvienės.

Skaityti daugiau...

Tęsdami ilgametę tradiciją LTS Vilniaus bendrija, Vilniaus krašto tautodailininkų-meno kūrėjų bendrija kartu su Utenos regiono kultūros įstaigomis septynioliktus metus iš eilės organizuoja konkursinę liaudies meno parodą „Aukso vainikas 2021“. Šiais metais Utenos regiono konkursinė liaudies meno paroda „Aukso vainikas 2021“ atidaryta spalio 5 – lapkričio 5 dienomis Utenos kraštotyros muziejuje.

Skaityti daugiau...

Visą spalį Molėtų savivaldybės aikštėje veiks „Lauko ekspo“ parodiniame paviljone Almos Šmitaitės organizuota keramikos dirbinių paroda „Atradimai“, o Molėtų dailės galerijoje – Henriko Natalevičiaus mažoji tapybos retrospektyva “Tada ir dabar“. Molėtų kultūros centre kiekvienas trečiadienio vakaras ir spalyje bus skirtas kinui, o šį sekmadienį koncertą surengs Vitalija Katunskytė ir Aidas Manikas.

Skaityti daugiau...

Balninkuose, VšĮ „Kaimynystės namai“ nualmėjo šventė „Rudens natos“, kur buvo minima Tarptautinė mokytojų diena ir pagerbiami šių metų jubiliatai.
Šventės pradžioje renginio organizatorė ir vedėja Jurgita Stalauskienė pristatė kaunietės Eglės Petraitytės - Talalienės parodą „Prisiminimų horizontai“, pažymėjusi, kad tai - jubiliejinė – 30-oji personalinė autorės paroda. Neišdildomą įspūdį susirinkusiems paliko paveikslai, sukurti iš panaudotų arbatos pakelių.

Skaityti daugiau...

Kalendoriaus lapelis skelbė Pagyvenusių žmonių dieną, o Viešoji biblioteka Molėtuose kvietė į improvizuotą senjorų kavinę, kur veltui dalijama kava. Tačiau į „kavinę“ susirinko ne tik senjoros, bet ir pagyvenę, ir jaunesni, kuriems kava mažiausiai rūpėjo, o masino susitikimas su būsima rašytoja, rašančia pirmąją knygą, kurios  turinį autorei  padiktavo, regis, ne kiekvienam  įveikiamos kelionės. Tačiau  Viktorija Samarinaitė jas įveikė ir pagal bibliotekos projektą „Parašyta Molėtų krašte“ reziduoja Inturkėje.

Skaityti daugiau...