Molėtų viešojoje bibliotekoje įvyko pirmasis šių metų knygų koncertas. Į svečius atvykusį Kristijoną Ribaitį kalbinusi bibliotekininkė Daiva Šilinskaitė klausė, kaip režisierių šeimoje užaugęs vaikas pasirinko muziką? „Turbūt kaip dauguma tėvų manieji leido išbandyti įvairias veiklas, tačiau muzika „prilipo“ labiausiai“, - sakė dainininkas, patikinęs, kad tėvai atkalbėję nuo režisūros, žinodami, kad šis darbas yra labai sunkus.

Skaityti daugiau...

Molėtų rajono savivaldybės viešoji biblioteka – pilna iššūkių, vis dažniau galinti pasiūlyti alternatyvą, kad ir tradiciniams pietums. Sausio 16 –osios vidurdienį pietūs bibliotekos konferencijų salėje buvo užsakyti išskirtiniai: su žmogumi legenda, kurį šiuo atveju  literatūros  gidas  Valentinas Stundys būtent taip ir pristatė gausiai susirinkusiam Jono Mačiukevičiaus kūrybos ir asmenybės gerbėjų ratui.

Skaityti daugiau...

Savo nuoširdžia ir prasminga kūryba pavergęs tūkstančius gerbėjų širdžių, į savo koncertą kviečia dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis! Šiais metais, už geriausius tekstus dainoms, „Auksinio lašo“ apdovanojimą gavęs dainininkas, paruošė ir daug naujų kūrinių, kuriuos sudėjo jau į šeštąjį savo albumą „Saulės laikrodžiai“. Šie metai Pauliui ypatingi, kadangi, drauge su savo ištikimiausia publika, jis švęs savo sceninės veiklos dešimtmetį! „Per tuos 10 metų buvo visko – ir pakilimų, ir sudėtingesnių periodų, bet aš be galo džiaugiuosi, kad man pavyko išlikti pačiu savimi. Nesivaikau vienadienės šlovės, neperdainuoju svetimų dainų, dirbu ir kuriu tik apie tai, kas artima, aktualu, linksma, o kartais – skausminga. Tačiau galiu užtikrinti, kad ir šioje mano koncertinėje programoje, atėjusiems fanams, nuobodžiauti tikrai neteks. Be pastaraisiais metais tapusių hitų „Avietės", „Saulės laikrodžiai", „Taip nebūna", esu paruošęs pluoštą atnaujintų pačių žinomiausių dainų - „Vakarai ilgi“, „Man nereik į Airiją“, „Būna blogiau“, „Jeigu tavęs nebūtų“ ir kt. Taip pat išgirsite ir daug kūrinių, kurie didžiuliu greičiu užkariauja mano klausytojų širdis. Tiesiog atsipalaiduokite ir ateikite gerai praleisti laiką, nes aš dainuoju ne tik dainas. Aš dainuoju mūsų gyvenimą!“

Koncertas vyks Molėtų kultūros centre vasario 4 d., 18 val.. Bilietus galite įsigyti kultūros centro bilietų kasoje.

Skaityti daugiau...

Romansai, meilės dainos, retro muzika šiuo metu yra mėgiami, paklausūs, turintys savo klausytoją, skirtingose erdvėse ir skirtingu laiku dažnai skambantys. Juos atlieka įvairūs atlikėjai – nuo folkloro ansamblių iki operos solistų.

Skaityti daugiau...

Praėjusią savaitę Menų mokykloje įvyko rajoninis LRT konkurso „Dainų dainelė - 2020" atrankinis turas.

Skaityti daugiau...