Ne kartą jau „Vilnyje“ vasaromis besisvečiavusios Drąsių kaime įsikūrusios teatro vaikams ir visai šeimai „Teatriukas“ kūrybinės stovyklos vadovė Dalia Mikoliūnaitė, ką tik pasibaigus šiųmetėms stovykloms, prisipažįsta, kad, berankiojant paliktus radinius, nutilus linksmam šurmuliui, vis dar pagauna save besidairant į lauko keliuką - ar tik kas neatvažiuoja?

Skaityti daugiau...

Ketvirtadienio vakarą Molėtų gyventojus bei svečius vėl džiugino vasaros koncertų ciklas „Skambantys vakarai“. Jame koncertavo Molėtų kultūros centro Videniškių krašto liaudiškos muzikos kapela "Šilas", itališkomis melodijomis užbūręs muzikantas Marijus Di Paskalis (Mario Di Pasquale) ir renginio siurprizu tapęs Molėtų krašto armonikininkas, maestro Kęstutis Kuzmickas.

Skaityti daugiau...

Liūtis, šeštadienį "išskalbusi" Molėtus ir daugelį rajono kaimų, aplenkė Balninkus, kuriuose miestelio šventei "Sustok, akimirka, žavinga!" šventei skirti renginiai vyko nuo pat ryto. Stipriam vėjui į šoną nuginus audros debesis ir tik pašiaušus Alaušų ežerą, ramaus lietaus neišvengta, o pastarasis užsuko į antrąją muzikinę šventės dalį... "Kaimynystės namų" kultūros vadybininkė - edukatorė Jurgita Stalauskienė iš visos širdies jaudinosi dėl oro sąlygų, kurios vis tik persikėlus į bendruomenės aikštelę "Tarp ežerų" subjuro, bet šventės nesugadino, o mylintys liaudišką muziką žiūrovai išsiskleidė skėčius ir mėgavosi puikia koncerto programa, nes jau antrus metus į Balninkus Jurgita sukviečia kapelas varžytis garsiojo Molėtų krašto armonikieriaus Kęstučio Kuzmicko pereinamajai taurei laimėti.

Skaityti daugiau...

Paskutinį liepos savaitgalį Klaipėdos Jūros šventėje Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) atstovės kvietė praeivius susipažinti su Molėtų kraštu.
 „Ežerų krašto 1002“ stende šalia Zarasų, Anykščių, Utenos, Ignalinos ir Visagino komandų pristatomam gausiam šventės dalyvių būriui Molėtų kraštui atstovavusios TVIC direktorės Daivos Kulienės ir verslo vadybininkės Aušros Banevičienės teigimu, lankytojai Molėtams negailėjo dėmesio ir pagyrų.

Skaityti daugiau...

Praėjusį savaitgalį Arnionyse nuaidėjo tradicinė Žvejo šventė, kurioje nestigo tradicinių šiam sambūriui akcentų. Juk kokia Žvejo šventė be Neptūno ir jo svitos? Jie ir atskubėjo į pačią renginio pradžią, kad su visais drauge pasidžiaugtų skambiomis charizmatiškojo Pauliaus Stalionio dainomis. Vėliau susirinkusiems koncertavo  sesutės A. J. ir K. Černozub bei Z. Imbrasas, R.Sinkevičius, R. Verbaitis ir G. Ožalinskas.

Skaityti daugiau...