Praėjusį šeštadienį Molėtų bažnyčioje įvyko Molėtų dekanato Caritas narių rekolekcijos ir Lietuvos Caritas 30-mečio paminėjimas. Į rekolekcijas gausiai susirinko Molėtų dekanato Caritas narės iš Saldutiškio, Kirdeikių, Labanoro, Stirnių, Suginčių, Videniškių ir kt. parapijų. Tradicinį renginį, kurio metu buvo paminėtas ir Lietuvos Caritas jubiliejus, organizavo Molėtų dekanato dekanas monsinjoras Kęstutis Kazlauskas bei Molėtų dekanato ir parapijos Caritas koordinatorė Aurelija Lukošienė.

Skaityti daugiau...

Buvę Mindūnų kultūros namai – griuvena, kuri daugelį metų piktina vietos gyventojus, o ir daug lankytojų sulaukiantį kraštą reprezentuoja prastokai. Savotišku „paveldo“ objektu tapęs pastatas, o tiksliau tai, kas iš jo, kadaise stebinusio savo didingumu ir architektūrine išmone, likę, gali didžiuotis, ko gero, ir storiausia istorijos byla. Mat nei viena Molėtų rajone esanti griuvena tokio dėmesio, kuris atsidurtų storame segtuve, nesulaukė...

Skaityti daugiau...

Šiuos metus paskelbus vietovardžių metais, įdomiausius išrinkti Molėtų rajone pasiūlė kraštietis geologas Jonas Satkūnas. Žinomo geologo idėją pristačiusi renginio „Įdomiausių Molėtų rajono vietovardžių TOP 10“ pradžioje Molėtų krašto muziejaus direktorė Viktorija Kazlienė pasidžiaugė svečiais –Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininku Audriu Antanaičiu, mokslininke, lietuvių vietovardžių tyrinėtoja Dalia Kačinaite– Vrubliauskiene. Taip pat Viktorija pristatė ir kitą idėją, kurią įgyvendino kartu su Molėtų viešąja biblioteka – surinko vietovardžius į atskiras bylutes, kurias bus galima rasti rajono bibliotekose.

Skaityti daugiau...

Ką tik Videniškiuose nualmėjo smagi šventė -  čia linksmai paminėtas vietos kapelos "Šilas" penkerių metų jubiliejus. Penkeri metai žmogui -visai nedaug, bet penkeri metai kapelai - daugybė repeticijų valandų, smagių koncertų, įsimintinų bendrų akimirkų ir neįkainojama patirtis, kaip gali sutarti visiškai skirtingos asmenybės.

Skaityti daugiau...

Jau daugiau nei dvi dešimtis kartų žiemos linksmybėmis džiaugtis kvietusi Mindūnų Žiemos žūklės šventė ir šiemet paruošė visą puokštę pramogų ir mažiems, ir dideliems. Ši šventė ypatinga tuo, kad ne tik leidžia džiūgauti žvejams, bet ir sukviečia visus kitus aktyvius, puikiai nusiteikusius gamtos ir jos gyventojų gerbėjus. Tad vasario 23 d., šeštadienį, visi keliai – į Mindūnus.

Skaityti daugiau...