Praėjusią savaitę rajono policijos pareigūnų pagalbos šauktasi 52 kartus, tiesa, ne visais atvejais jos iš tiesų reikėjo. Iš Vilniaus gatvėje esančio prekybos centro "IKI" nenustatyti vagys išnešė viskio ir maisto produktų už 194,62 eurus. Perkalių kaimo gyventojas skundėsi, kad juodas kabrioletas pervažiavo jo šunį. Iš Molėtų PSPC skambinta pranešant apie agresyvų, neblaivų asmenį, kuris trikdo įstaigos darbą.

Skaityti daugiau...

Lapkričio mėnuo gaisringumo atžvilgiu buvo ramus. Kaip sakė Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) vyr. inspektorius Arūnas Putna, per mėnesį registruoti tik keturi gaisrai, iš jų trijų būta nedidelių. Mėnesio pradžioje individualiame name Molėtuose kamine degė suodžiai, vykta į Mieliūnų kaimą (Čiulėnų s.) dėl degintų gamtinių atliekų bei gesintas Amatų gatvėje, Molėtuose, degęs šiukšlių konteineris. Didesnio gaisro būta mėnesio pabaigoje Suginčiuose.

Skaityti daugiau...

Praėjusią savaitę rajono policijos pareigūnų pagalbos šauktasi 90 kartų su prašymais išaiškinti šeimyninius konfliktus, pagelbėti tvarkantis su neblaiviais asmenimis ar sprendžiant vagysčių rebusus. Pareigūnai protokolus surašė ir baudas paskyrė asmenims, kurie neblaivūs pasirodė viešoje vietoje, įžeidinėjo ir žemino policijos pareigūnus, melagingai pranešė apie įvykį. 460 eurų bauda buvo paskirta ir gyvulių neprižiūrinčiam vyrui, nes kaimynė patyrė nemažus nuostolius. Pinigines paploninti teks ir greičio mėgėjams – surašyti 38 protokolai už greičio viršijimą, o jų savininkams teks sumokėti nuo 6 iki 60 eurų paskirtas baudas.

Skaityti daugiau...

Praėjusią savaitę Molėtų rajono policijos pareigūnų pagalbos šauktasi 67 kartus, Utenos policijos komisariato pareigūnai Molėtų mieste vykdė policinę priemonę blaivumo patikrinimui, kurios metu buvo patikrinti 240 automobilių vairuotojai ir visi jie buvo pavyzdingai blaivūs. Policijos pareigūnai protokolus surašė dviem be galiojančio automobilių draudimo važinėjusiems vairuotojams, pėsčiajam be liemenės  ir gerokai išgėrusiam dviratininkui iš Suginčių kaimo, 9 vairuotojams pareigūnai davė žodinius įspėjimus dėl automobilių techninės būklės.

Skaityti daugiau...

Praėjusią savaitę Molėtų rajono policijos pareigūnai surašė 30 protokolų greitį mėgstantiems kraštiečiams, kurie savo pinigines paplonino nuo 6 iki 120 eurų. Protokolais apdovanoti ir kelių eismo taisyklių nepaisantys, techniškai netvarkingas transporto priemones eksploatuojantys vairuotojai, pėstieji, tamsiu paros metu nedėvėję liemenių bei  rūkę kontrabandines cigaretes, vartoję necenzūrinius žodžius viešoje erdvėje ar melagingai kvietę policijos pareigūnus.

Skaityti daugiau...