Ne tik pranešimais, kurių policijos pareigūnai gavo aštuonias dešimtis, bet ir rastais sprogmenimis buvo „derlinga“ praėjusi savaitė. Savaitės viduryje buvo gautas pranešimas apie Molėtuose metalo supirktuvėje rastą sprogmenį. Kadangi tai buvo mokomasis artilerijos sviedinys, į Molėtus atvyko „Aro“ išminuotojai, kurie artilerijos sprogmenį išsigabeno. Savaitgalyje buvo pranešta, kad Žiūrų kaime rasta galimai antro pasaulinio karo laikų mina.

Skaityti daugiau...

Kaip informavo Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos komunikacijos skyriaus vyresn. specialistė Urtė Šimonytė, Aplinkos apsaugos departamento Panevėžio miškų kontrolės skyriaus pareigūnai, vykdydami reidą, gavo pranešimą dėl galimai neteisėtos veiklos niokojant mišką Molėtų rajone prie Duobio ežero pakrantės. Pranešimas ne tik pasiteisino, bet ir paaiškėjo, kad neteisėtai buvo iškirsta dalis miško. Nustačius pažeidėją, jis atlygino gamtai padarytą žalą, kuri siekia 19814,40 eurų.

Skaityti daugiau...

Ši miesto erdvė vertinama nevienareikšmiai. Jos pritaikymo būdai, kalbant apie vakarinius jaunimo susibūrimus pasišnekučiuoti, klausantis muzikos, jau net neakcentuojant vykstančių autosporto varžybų – taipogi. Bet, kad tai patraukli vieta jaunimui, niekas nepaneigs. Ir nejaugi tai blogai?

Skaityti daugiau...

Vėlų sekmadienio vakarą molėtiškė iš Inturkės gatvės paskambinusi skubos pagalbos telefonu skundėsi dėl jos daugiabučio namo kieme skraidžiusio drono, kuris galimai kažką filmavo. Moteris žadėjo darbo dieną atvykti į policijos komisariatą ir parašyti pareiškimą. Ne tik dronas pateko į savaitgalio įvykių suvestines. Luokesos s. gyventoja skundėsi neblaivaus sugyventinio elgesiu, jo grasinimais, o atvykusiems pareigūnams, kurie vyrui nustatė 1, 64 prom. girtumą, sakė, kad piktumai kilo dėl vakar dienos ir sugyventinio išgerto alaus.

Skaityti daugiau...

Incidentą degalinėje Molėtuose, kuomet į molėtiškės vairuojamą automobilį atsitrenkė vyriškio vairuojamas automobilis, būtų galima pavadinti tiesiog eiliniu įvykiu tarp eismo dalyvių, jeigu ne - papildomos aplinkybės. Mat iškvietus į eismo įvykį pareigūnus, paaiškėjo, kad vyriškis, vairavęs automobilį „Audi“, yra praradęs teisę vairuoti transporto priemonę dėl girtumo...

Skaityti daugiau...