Per liepos mėnesį ugniagesiai gelbėtojai reagavo į 21 pranešimą, iš jų keturis kartus vykta į gaisrus. Kaip pastebėjo Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos l.e.p. viršininkas Arūnas Putna, skirtingai negu gegužė ir birželis, liepos mėnuo buvo stabilesnis, nes ir pernai metais liepą iš viso registruoti 24 iškvietimai, iš jų penkis kartus vykta į gaisrus... Dėl gedimo elektros instaliacijoje liepsnojo du automobiliai.

Skaityti daugiau...

Praėjusią savaitę policijos pareigūnai sulaukė 111 skambučių bendruoju pagalbos centro numeriu ir didžioji dalis jų buvo dėl šeimyninių konfliktų ir paežerėse, kaimo turizmo sodybose garsiai grojančios muzikos. Daugiausiai pranešimų sulaukta dėl "Toliejos" poilsio bazėje vykusio festivalio "Supynės", kuris ramybės nedavė visiems aplink šią poilsio bazę esantiems kaimams. Skambinta nuo Makio, Arino, Balčio ir Virintų ežero. Taip pat pareigūnai šią savaitę sulaikė nevykėlius vagis, kurie jau kurį laiką vagiliavo iš Molėtų prekybos centrų.

Skaityti daugiau...

Praėjusį savaitgalį rajone praūžęs jau tradiciniu tapęs festivalis  „Betsafe Radistai Village 2018“, vykęs „Obuolių saloje“, pasižymėjo ne tik dalyvių gausa, bet ir įvykiais policijos suvestinėse. Iš viso praėjusią savaitę rajono policijos pareigūnai sulaukė 112 skambučių bendruoju pagalbos centro numeriu – didžiosios dalies jų sulaukta penktadienį ir savaitgalio dienomis. Nuo penktadienio vakaro pradėta skambinti dėl garsiai grojančios muzikos, tą pačią naktį į Molėtų ligoninės priėmimo skyrių buvo pristatytas Marijampolės gyventojas, kuris, kaip įtariama, buvo apsinuodijęs narkotinėmis medžiagomis.

Skaityti daugiau...

Antradienį kelio Vilnius – Utena 53 - ame kilometre įvyko skaudus eismo įvykis, kurio metu sunkvežimis „MAN TGX“, velkantis nepakrautą puspriekabę „Krone“ SD, vairuojamas blaivaus 23- ejų metų vyro, važiuodamas Utenos kryptimi, susidūrė su priešpriešiais atvažiuojančiu ir dėl neaiškios priežasties įvažiavusiu į priešpriešinę eismo juostą automobiliu „Toyota Avensis“, kurį vairavo 1967 metais gimęs vilnietis A.V.

Skaityti daugiau...

Liepos 17 - ąją apie 2 val. nakties ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Giedraičių miestelį gesinti degusio keliems asmenims priklausančio ūkinės paskirties pastato Šilo gatvėje.

Skaityti daugiau...