Kelių eismo pažeidimus fiksuojantys pareigūnai per praėjusią savaitę surašė 27 protokolus. Tarp pažeidimų dominavo vairuotojai, eksploatuojantys automobilius be techninės apžiūros ir neapdraustus privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu. O viena vairuotoja, eksploatavusi automobilį su... dygliuotomis padangomis, turės ne tik sumokėti 15 eurų baudą. Už šį pažeidimą taip pat panaikinta automobilio techninė apžiūra. 10 eurų bauda paskirta vilnietei vairuotojai, kuri savaitgalyje Vilniaus gatvėje, Molėtuose, nesuvaldė automobilio, apgadino kelio ženklą bei įvažiavo į kapinių tvorą.

Skaityti daugiau...

Rugsėjis, sutampantis su naujų mokslo metų pradžia, padvelkė rudeniška ramybe ir policijos įvykių suvestinėse - reaguota į pusšimtį incidentų buityje ir keliuose. Buityje mažiau konfliktuota dėl neblaivumo, nes įvairios išmokos ir pašalpos dar nebuvo mokamos, tačiau keliuose jau vis daugiau neblaivių vairuotojų. Ne išimtis ir pirmoji rugsėjo savaitė, per kurią sulaikyti keturi neblaivūs vairuotojai, iš kurių trims nustatytas vidutinis arba sunkus girtumas, o už tai jau gresia baudžiamoji atsakomybė. Keistai manevravęs „Opel Insignia“ automobilio vairuotojas (g.m. 1956), sulaikytas Mindūnuose, pripūtė 2, 83 prom.

Skaityti daugiau...

Paskutinis vasaros mėnuo, kaip informavo Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Rolandas Pumputis, buvo sąlyginai ramus. „Iš viso gauta 13 iškvietimų į incidentus ir nelaimes. Iš jų vieną kartą Skudutiškio ugniagesių komanda vyko į pagalbą Utenos rajone. Pernai rugpjūčio mėnesį reagavome į 29 pranešimus, o 2017 metais - 20 kartų, - kalbėjo Molėtų PGT viršininkas. -Išskirtinai džiugina, kad šiųmetę vasarą neteko vykti į gelbėjimo darbus vandenyje.

Skaityti daugiau...

Praėjusią savaitę Molėtų rajone prie Galuonų ežero sulaikyti du pažeidėjai, žvejoję draudžiamais žvejybos įrankiais – statomaisiais tinklais. Už padarytą pažeidimą asmenims gresia baudos nuo 120 iki 300 eurų kartu su pažeidimo padarymo įrankių – 4 statomųjų tinklų – konfiskavimu.

Skaityti daugiau...

Vis ilgėjant tamsiajam paros metui keliuose daugėja susidūrimų su laukiniais gyvūnais. Du eismo įvykiai, susidūrus su stirnomis, įvyko vakare miškingame krašto kelio Molėtai – Kaltanėnai – Ignalina ruože, Juočių kaimo ribose. Taip pat vėlų vakarą važiuojant senuoju keliu į Vilnių Radžiūnų kaimo ribose autobuso vairuotojas partrenkė stirną. Dar vieno incidento su stirna būta kelyje Stacijava – Skudutiškis. Policijos pareigūnų pagalbos prireikė Bijutiškio kaime susidūrus lengvajam automobiliui su Lenkijos piliečio vairuojamu „Man“. Dėl eismo įvykio užpildyta deklaracija. Kelyje Giedraičiai - Miežoniai - Dubingiai sustabdyto motociklo „Defender Diabolini“ (be valstybinių numerių) vairuotojui (neturinčiam teisės vairuoti šios rūšies transporto priemonės, g. 1988 m.), gyvenančiam Vilniaus rajone, nustatytas vidutinis 1,77 prom. girtumas.

Skaityti daugiau...