Per praėjusią savaitę gavus 89 pranešimus, į kuriuos įtraukti 36 išvykimai tikrinti saviizoliacijoje esančių Molėtų miesto ir rajono gyventojų, reaguota į 53 įvykius. Iš jų dėl 5 pradėti ikiteisminiai tyrimai. Dviem atvejais ikiteisminiai tyrimai pradėti mirties priežasčiai nustatyti, vienu atveju ikiteisminis tyrimas vyksta gavus molėtiškės pareiškimą dėl pagal skelbimą pirktos prekės, kurios ji negavo, tačiau pinigus pervedė. Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl smurto artimoje aplinkoje Balninkų seniūnijoje.

Skaityti daugiau...

Užpustyti keliai, apsunkinantys patekimą prie atokesnių sodybų, ypač tų, kuriose gyvena neįgalūs, vieniši ar senyvo amžiaus žmonės, neramina priešgaisrinę priežiūrą vykdančius pareigūnus dėl padidėjusios gaisrų grėsmės.

Skaityti daugiau...

Šalta praėjusi savaitė pareigūnams buvo sąlyginai ramesnė iškvietimų atžvilgiu. Į namus dėl incidentų gauta šiek tiek daugiau negu trisdešimt pranešimų. Ko gero, dėl judėjimo apribojimų ir pareigūnų kontrolės postų ir keliuose įvykių būta mažiau. Bet daugiau negu septyniasdešimt kartų vykta tikrinti sergančiųjų koronavirusu ir saviizoliuotis privalančių Molėtų miesto ir rajono gyventojų.

Skaityti daugiau...

Policijos pareigūnams gavus pranešimą apie incidentą Ambraziškių kaime, kur sausio 1 dieną vyras (g. 1992 m.), laikydamas rankose medžioklinį šautuvą, tyčia šovė į šalia buvusįjį (g. 1970 m.), bet nepataikė, šaulys buvo sulaikytas ir patalpintas į Utenos aps. VPK areštinę.

Skaityti daugiau...

Šaltas praėjęs savaitgalis buvo darbingas ir gausus pranešimais ugniagesiams gelbėtojams, kurie vyko gesinti gaisrų, atliko gelbėjimo darbus. Ringelių kaime (Giedraičių s.) gaisras kilo individualiame gyvenamajame name, kur, kūrenant koklinę krosnį, smilkti pradėjo po ja buvusios medinės grindys.

Skaityti daugiau...