Kovo 9 - osios naktį gaisras kilo Kaušinių kaime (Inturkės s.) užsiliepsnojus garažui... Apie gaisrą pranešus pastato savininkui, atvykę ugniagesiai gelbėtojai rado medinį karkasinį pastatą liepsnojantį atvira ugnimi. Gaisro metu pastatas visiškai sudegė.

Skaityti daugiau...

Praėjusios savaitės pradžia policijos įvykių suvestinėse paženklinta nelaimėmis – gaisru Ambraziškių kaime, kuriame žuvo žmogus. Tą pačią dieną pranešta apie rastą mirusį žveją ant Galuonų ežero ledo... Skaudžiomis nelaimėmis prasidėjusią savaitę pareigūnų pagalbos reikėjo 49 kartus. Tiesa, būta atvejų, kai į pranešimus reagavo ne tik policininkai, bet ir medikai, ugniagesiai gelbėtojai... Kaip žinia, pareigūnams, reaguojant į įvykius, prireikia pačių įvairiausių kompetencijų, taip pat - gyvenimiškos patirties, kaip ir vykus pagal iškvietimą į vieną Molėtų rajono parduotuvę, kurioje teko įvertinti ir ten parduodamus maisto produktus.

Skaityti daugiau...

Trumpiausias metų mėnuo buvo vienu iš sudėtingesnių mėnesių ugniagesiams gelbėtojams – per 28 dienas buvo gauta 16 pranešimų, iš jų vykta į septynis gaisrus, kai pernai per vasario mėnesį Molėtų rajone kilo keturi gaisrai.

Skaityti daugiau...

Kaip informavo Aplinkos apsaugos departamentas, Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos (GGAI) pareigūnai per reidą Molėtų rajone sulaikė tris asmenis, kurie Pravalo ežere pastatė 42 tinklus. Žuvų pagauta tiek, kad aplinkai padaryta žala viršija 28 tūkst. eurų. Utenos aplinkosaugininkai asmenis, iš po ledo traukiančius tinklus, pastebėjo termovizoriumi.

Skaityti daugiau...

Aplinkos apsaugos departamento Miškų kontrolės departamentas, pernai lapkritį gavęs pranešimą dėl galimai neteisėtos veiklos miške Molėtų rajone šalia Dundulių kaimo, pradėjo tyrimą. Informacija pasitvirtino – miškas buvo kertamas savavališkai, t. y. neturint leidimo ar pateikto ir suderinto pranešimo apie ketinimą kirsti mišką.

Skaityti daugiau...