Dėl pandemijos suvaldymo vis daugėjant įpareigojimų policijos pareigūnams, dirbantiems kontrolės postuose bei kontroliuojantiems saviizoliacijoje esančius asmenis, per praėjusią savaitę tokių patikrų atlikus per keturias dešimtis, dar buvo gauta arti pusšimčio pranešimų, į kurių didžiąją dalį reaguota tiesiogiai ir tik keliolika jų išsiaiškinta nuotoliniu būdu, tai yra, nevykstant į įvykio vietą. Aplinkosaugininkams, kelininkams perspėjant apie suaktyvėjusią laukinių gyvūnų migraciją keliuose, ši aktualija atsispindi ir policijos įvykių suvestinėse. Per savaitę fiksuoti keturi eismo įvykiai, kuriuos sukėlė į kelio važiuojamąją dalį išbėgusios stirnos.

Skaityti daugiau...

Tragiška nelaimė antradienį įvyko Galuonų ežere, Inturkės kaimo teritorijoje. Apie 15.20 val. Molėtų priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai (PGT) buvo pranešta, kad ežere skęsta žmogus, kuris įlūžo eidamas ledu per ežerą. 61 metų vietos gyventojas surizikavo eiti ledu trumpindamas kelią iš Inturkės kaimo į namus, esančius maždaug už 400 metrų kitoje ežero pusėje...

Skaityti daugiau...

Aplinkos apsaugos departamento Utenos valdybos pareigūnai, vykdydami akciją „Garažiukas“, patikrino 113 transporto priemonių techninę priežiūrą ir remonto veiklą vykdančių asmenų. Kaip informavo departamento Komunikacijos skyriaus vyresnioji specialistė Urtė Šimonytė, nustatyti 29 pažeidimai ir, padedant Valstybinei mokesčių inspekcijai, išaiškinti 4 asmenys, nelegaliai vykdantys automobilių remonto veiklą.

Skaityti daugiau...

Policijos pareigūnai, reaguojantys į pranešimus, tiriantys nusikalstamas veikas ir antrojo karantino metu dirba įprastu ritmu, nes nei pranešimų, nei nusikalstamų veikų nemažėja. Tiesa, karantino metu dalis pranešimų yra apdorojami nuotoliniu būdu, taip pat nuolat vyksta saviizoliacijoje esančių asmenų patikrinimai. Per praėjusią savaitę atlikti 26 tokio pobūdžio patikrinimai, vienas pranešimas gautas dėl asmens, pažeidžiančio saviizoliaciją, tačiau nustatyta, kad vyrui saviizoliacijos laikas pasibaigęs.

Skaityti daugiau...

Tragiškas eismo įvykis magistraliniame kelyje Vilnius – Utena ankstų rūku apgaubtą praėjusio penktadienio rytą kuriam laikui buvo paralyžiavęs eismą. Jis netrukus buvo nukreiptas per Giedraičių miestelį.

Skaityti daugiau...