Molėtų medžiotojų ir žvejų draugija kas metai mini šv. Huberto - medžiotojų globėjo dieną. Tradiciškai šia proga prie bažnyčios būriuotasi ankstyvą šeštadienio rytą, nes daugelis klubų po šv. Mišių rinkosi į medžioklę.

Skaityti daugiau...

Molėtų krašte turizmo sezonas, vargu, ar kada baigiasi, nebent tik pamažėja turistų ir ekskursantų srautai, todėl klaidinti molėtiškius ir jų svečius – nedovanotinas dalykas. Smagu, kad mieste atsirado rodyklės su lankytinų objektų pavadinimais, kryptimis ir atstumais. Bet čia ir nutiko mažutė bėda... Greičiausiai tas lenteles kabino ne molėtiškis, o jei ir molėtiškis, tai arba  su labai prastu regėjimu, arba tas, kuriam niekas neįdomu...

Skaityti daugiau...

Praėjusią savaitę  rajono savivaldybės administracija pasirašė sutartį dėl Ledo aikštelės bortų ir šaldymo įrangos nuomos. Kaip ir praėjusiais  metais, čiuožimo ant ledo mėgėjai galės pasidžiaugti kokybišku ledu aikštelėje prie miesto stadiono. Įranga nuomojama trims mėnesiams su galimybe pratęsti sutartį.

Skaityti daugiau...

Kaip informavo Molėtų Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) vyriausiasis specialistas – maisto produktų inspektorius Vygantas Dirma, nuo gruodžio 14 dienos įsigalios supaprastinti reikalavimai maisto tvarkymo subjektams, maistą gaminantiems mažais kiekiais gyvenamosios paskirties patalpose ir tiekiantiems jį tiesiogiai vartotojams. Naujieji reikalavimai sudarys palankesnes sąlygas smulkiajam verslui ir paskatins legaliai veiklą vykdyti tuos, kurie verčiasi maisto produktų gaminimu namuose nedideliais kiekiais

Skaityti daugiau...

Jau rašėme, kad prie Mindūnų apžvalgos bokšto įgyvendinamas projektas "Mindūnų kempingo dalies teritorijos sutvarkymo darbai". Čia įrengiami laiptai nuo šlaito link ežero, jau padarytas ir įleistas į ežerą pontoninis tiltas.

Skaityti daugiau...