Trečiadienio rytmetį prie rajono savivaldybės pastato jaukiai įsikūrė Lietuvos nacionalinio radijo kūrybinė grupė, nusiteikusi bendrauti su molėtiškiais apie mūsų miestą, pareikštą pretenziją tapti kurortine teritorija, verslus, nekilnojamojo turto rinką, bendruomenes, investicijas ir vis kita, ką tik norėjo psakyti į pasimatymą atėję praeiviai.

Skaityti daugiau...

Išaugusios net ir prastos kokybės medienos kainos, didžiulė biokuro paklausa ir artėjantis šildymo sezonas – puiki galimybė miško savininkui ne tik pačiam apsirūpinti malkomis, bet ir gauti papildomų pajamų paruošus biokuro žaliavą, o kartu susitvarkyti mišką.

Skaityti daugiau...

Daugelio akims kliūna vienoje miesto gražiausių ir pastebimiausių vietų esantis akibrokštas tvarkai ir estetikai – buvęs miesto mokyklų bendrabutis šalia progimnazijos.

Skaityti daugiau...

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija primena, kad būstų ir kitų tinkamų gyventi patalpų savininkai ar verslo atstovai, kurie apgyvendino žmones, bėgančius iš Rusijos siaubiamos Ukrainos, nuo balandžio gali teikti prašymus kompensacijoms gauti.

Skaityti daugiau...

 Molėtų savivaldybės siekis suteikti kurortinės teritorijos statusą miestui su apylinkėmis. Tai reiškia, kad mes, Molėtų miesto ir rajono gyventojai, norime, kad mūsų kraštas būtų patrauklus potencialiems poilsiautojams. Jeigu pažvelgsime iš pastarojo pusės, tai suprasime, kad jo akyse pagrindinė mūsų rajono vertybė - sveika ir graži aplinka. Lietuvos keliautojai yra pakankamai išprusę ir savo pasirinkimus, į kurią kurortinę teritoriją keliauti ar investuoti lėšas,  paprastai daro vertindami įvairiapusę informaciją. Vienas iš tokių šaltinių, kuris formuoja nuomonę apie mūsų savivaldybę, yra neseniai Aplinkos ministerijos iniciatyva įvertintos Lietuvos savivaldybių pastangos kurti sveiką ir tvarią aplinką.

Skaityti daugiau...