Po savaitgalio pasirodžiusios žinutės apie viešosios tvarkos pažeidimus paskatino pašnekesį su UAB "Molėtų švara" Aplinkotvarkos tarnybos vadovu Stasiu Narkevičiumi, kuris informavo, kad keli viešosios tvarkos pažeidimai niekam didelių rūpesčių nesukėlė.

Skaityti daugiau...

Praėjusį antradienį Molėtų viešosios bibliotekos konferencijų salėje rinkosi Utenos apskrities kultūros įstaigų direktoriai ir atstovai. Kultūros ministerijos Kultūrinės edukacijos politikos skyriaus vyriausioji specialistė Jadvyga Lisevičiūtė ir Lietuvos kultūros tarybos ekspertės susirinkusiems pristatė Tolygios kultūrinės raidos įgyvendinimo regionuose modelį.

Skaityti daugiau...

Lietuvai švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį, Žemės ūkio ministerija labiausiai nusipelniusias bendruomenes, jų narius, asmenis, organizacijas bei iniciatyvas pagerbė neeilinėmis dovanomis – Stelmužės ąžuolo palikuonimis. Liepos 6–ąją Užpalių miestelyje įvyko „Tautos šimtamečiai ąžuolai“ ceremonija, kurios metu buvo apdovanoti Utenos apskrities laureatai.

Skaityti daugiau...

Kartais viešumas daro stebuklus. Užklupus gal ir menkai problemai (taip atrodo kai kuriems valdžios atstovams) belieka parašyti į laikraštį ir tikėtis pagalbos, gal dabar išgirs ir susimąstys? Nors visi vadovai gal gyvena nuosavuose namuose ir tai nerūpi, ar bijo, kad reikalausim pinigų iš rajono biudžeto? Mes neprašom, už viską patys sumokėsim, tik padėkit, išgirskit, reaguokit, o ne atsainiai į mus žiūrėkit, neva,  nesuprasdami, ko mes norime ir ko reikalaujame. Mūsų problemos sprendimui išeitis bet kokiu atveju yra, tik reikia noro.

Skaityti daugiau...

Žemės ūkio rūmai į tarptautinę  konferenciją Vilniuje sukvietė Trijų jūrų regiono – Lietuvos, Latvijos, Estijos,  Lenkijos, Vengrijos, Čekijos, Slovakijos, Bulgarijos, Kroatijos – žemdirbiškų organizacijų vadovus ir atstovus, ES institucijų ir Lietuvos valdžios institucijų atstovus bei politikus ir kt.

Skaityti daugiau...