Praėjusią savaitę Molėtų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje praktinius įgūdžius tobulinti pradėjo Ugniagesių gelbėtojų mokyklos kursantas molėtiškis dvidešimtmetis Aurimas Paliunis.

Skaityti daugiau...

Praėjusių metų rezultatų, gaisrų ir gelbėjimo darbų statistikos apžvalgą Panevėžio priešgaisrinės valdybos Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas leitenantas Rolandas Pumputis pradėjo netradiciškai – nuo, ko gero, paties didžiausio galvos skausmo – ledo, kuris prieš spustelėjant šaltukui jau spėjo šiemet pasiglemžti Inturkės seniūnijos gyventojo gyvybę... Tragišką nelaimę, įvykusią vyrui bandant pereiti ežerą ledu, kuris buvo ne tik netvirtas, bet ir su kiaurymėmis po sniegu, sudėtinga apibūdinti...

Skaityti daugiau...

Jau rašėme apie kelio ženklus – nuorodas bei „plytas“, sustatytas visuose keliukuose, kurie veda į Molėtus nuo miesto aplinkkelio. Anąsyk mūsų buvo klausiama, ko ir kaip „apsirūkė ar apsigėrė“ šiuos ribojimus nustatę pareigūnai, savivaldybininkai ar komunalininkai. Buvo atsakyta, kas ir kodėl tuo pasirūpino. Tačiau piktų skambučių, kurie tik neigiamai vertino tokį įvažiavimo į miestą ribojimą, redakcijoje ir toliau nestigo.

Skaityti daugiau...

Pasibaigė dar vieni jaukūs ir gražūs metai Lietuvoje ir Lietuvos kaime. Į naujuosius metus žengiame su nauja valdžia, kuri besipratindama dirbti šalies ir žmonių gerovei, vis smarkiau jaukinasi Seimo ir ministerijų kėdes. Tarsi pati Motina Gamta jiems skuba į pagalbą, lyg naują baltą lapą klodama ant laukų ir klonių gausų sniegą. Nuo tokio pat naujo lapo pradeda ir mūsų, ūkininkų ir žemdirbių, patikėtiniai Ministrų kabinete. Naujovės yra labai geras ir sveikatai patogus reiškinys.

Skaityti daugiau...

Per praėjusius - 2020 metus, kaip informavo Molėtų rajono savivaldybės archyvarė Rima Liaudanskė, savivaldybės archyvas priėmė septynių įmonių, įstaigų dokumentus. Per pirmąjį pusmetį savivaldybės archyvą papildė trijų įmonių dokumentai.

Skaityti daugiau...