Molėtų kultūros namų salė, rugpjūčio mėnesio pabaigoje pirmą kartą po remonto atversianti duris žiūrovams, "prisistatys" visu savo didingumu ir grožiu, juolab, kad atidarymo proga planuojama išskirtinė kultūrinė programa... Kaip ji skambės, ir kokį įspūdį paliks žiūrovui, priklausys ne tik nuo kultūrininkų, bet ir nuo statybininkų, kurie vien tik šioje salėje darbavosi daugiau negu metus, o salės interjero įrengimas tapo iššūkiu rangovams UAB "Dauniškis ir Ko".

Skaityti daugiau...

Po ilgų svarstymų, derybų ir galų gale net paties projekto koordinavimo, atrodo, kad Molėtų baseino vizija ryškėja ir tampa reali. Dabar jau skaičiuojama, kad visų norimo ir laukiamo (bent jau taip deklaruojama sambūriuose, viešojoje erdvėje) statinio kaina bus beveik 4 milijonai eurų.

Skaityti daugiau...

Šiltuoju metų laiku daug žmonių  iš miestų atvyksta pailsėti į kaimuose ar paežerėse turimas sodybas, kiti apsistoja kaimo turizmo sodybose. Norisi gerai praleisti laiką, pailsėti. Deja, kartais nemaloniai, net iki šleikštulio, nuteikia iš fermų, ūkininkų sodybų sklindantys kvapai. Apie tai diskutuota ir „Vilnyje“, ir socialiniuose tinkluose – daugiausiai dėmesio skirta Toliejuose esančiai kiaulių fermai ir Suginčių apylinkėse ūkininkaujančiam jaunam ūkininkui.

Skaityti daugiau...

Šiemet Lietuvoje minimi Vietovardžių metai. Tad Registrų centras interaktyviame žemėlapyje REGIA sudarė galimybę rajono gyventojams ir kraštiečiams atrasti ne tik šiuo metu esančias, bet ir išnykusias gyvenvietes – kaimus, valsčius, miestelius – mūsų, tėvų ar senelių gimtąsias vietas, kurių dauguma panaikinta sovietmečiu. Pateikiamame sąraše – net 94 mūsų rajono vietovės.

Skaityti daugiau...

Liepų gatvėje, Molėtuose skaičiuoti draudžiamuosius kelio ženklus paragino „Vilnies“ skaitytojo (redakcijai pristatė) išdėstytos mintys ir pastebėjimai apie šios gatvės ženklinimą... Anot pašnekovo, jis ir daugelis kitų Liepų gatvės gyventojų susiduria su automobilių parkavimo problema.

Skaityti daugiau...