Nuo pirmadienio UAB "Molėtų švara" rajono savivaldybės pavedimu pradėjo dezinfekuoti daugiabučių namų laiptines. Kaip sakė bendrovės Aplinkotvarkos tarnybos vadovas Kęstutis Petniūnas, du kartus per savaitę dezinfekcija bus atliekama visuose 117 - oje daugiabučių namų Molėtų mieste, kuriuos administruoja "Molėtų švara".

Skaityti daugiau...

Kaip informavo Sveikatos apsaugos ministerija, nuo trečiadienio Utenoje pradėjo veikti mobilusis punktas, kuriame pacientams imami ėminiai tyrimams dėl naujojo koronaviruso (COVID-19). Punktas įkurtas "Utenio" stadiono aikštelėje (Užpalių g. 100)
Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pabrėžia, kad žmonėms būtina žinoti, kaip elgtis prieš skambinant ir vykstant į mobiliuosius punktus, griežtai laikytis visų nurodymų, kuriuos pateiks konsultantai. Jokiu būdu negalima vykti į punktus nusprendus savarankiškai - prieš tai būtina skambinti 1808. 

Skaityti daugiau...

Molėtų savivaldybė nusprendė visiems rajono gyventojams padalinti daugkartinių apsauginių kaukių, kad jas dėvėtų būdami viešose vietose ir taip saugotųsi viruso Covid-19.  Šiuo metu užsakyta 10 000 vnt., laukiama pirmosios partijos, rūpinamasi dar užsakyti papildomai, dėl kaukių siuvimo tariamasi su galinčiais jas siūti molėtiškiais. Šios kaukės - daugkartinio naudojimo: dėvėtą išplovus ir išlyginus karštu lygintuvu, galima vėl naudoti.

Skaityti daugiau...

Rajono tarybos nariams diskusijų objektu tapusią Molėtų rajono savivaldybės 2020 metų aplinkos apsaugos rėmimo specialiąją programą "lukštenome" su ją posėdyje pristačiusiu savivaldybės Statybos ir žemės ūkio skyriaus vedėju Rimantu Šaveliu kita kryptimi, tai yra, kiek ir kaip šia programa gali pasinaudoti rajono gyventojai ir kokie šios programos punktai aktualūs bei ją įgyvendinus bus matomi visuomenei. Ši valstybinė programa pagal planuojamas gauti lėšas yra tvirtinama rajono savivaldybės taryboje, o planuojamos panaudoti lėšos pagal metodiką išdėliojamos ir paskirstomos atsižvelgiant į Aplinkos ministerijos rekomendacijas.

Skaityti daugiau...

Molėtų greitosios medicinos pagalbos centro darbuotojai, kaip ir visi šalies medikai, kreipiasi į gyventojus, primindami, kad jie lieka darbe dėl mūsų, o mes turime likti namuose dėl jų. Tai dar vienas priminimas, kad negalima ignoruoti pavojaus apsikrėsti koronavirusu be reikalo einant iš namų, nesilaikant karantino, būriuojantis gatvėse, lankant tėvus ar draugus, priimant juos į svečius.

Skaityti daugiau...