Rajono savivaldybė paskirstė lėšas nevyriausybinių organizacijų projektams. Kaip informavo Kultūros ir švietimo skyriaus vedėjas Gintautas Matkevičius, nevyriausybinių organizacijų projekto finansavimo konkursui gauta 31 paraiška. Bendras projektų biudžetas – 803,3 tūkst. eurų, iš savivaldybės prašoma buvo 23 tūkst. eurų.

Skaityti daugiau...

Po dviejų metų pertraukos į Molėtus grįžta miesto šventė. Grįžimas dvigubas, nes dvejus metus dėl pandemijos miesto šventės iš viso nevyko, o iki pandemijos jos vyko Ąžuolų gatvėje ir daugiafunkcėje universalioje aikštėje Molėtuose. Kaip sakė Kultūros ir švietimo skyriaus vedėjas Gintautas Matkevičius, birželio 25 dieną vyksianti Molėtų miesto šventė grįžta...

Skaityti daugiau...

Tris mėnesius vykstant karui Ukrainoje, kuomet iš Rusijos užpultos šalies prieglobsčio bei namų ieškoti kitose šalyse išvyko milijonai žmonių, kuo galime, tuo prisidedame prie jų buities, gyvenimo sąlygų, išgyvenimo ir mes. Praėjusios savaitės duomenimis, mūsų rajone gyveno 210 ukrainiečių, iš kurių 91 yra nepilnametis.

Skaityti daugiau...

Molėtuose, Savivaldybės aikštėje ketvirtadienį UAB „Alwark“ atstovai – Komunalinės technikos padalinio vadovas Tomas Samulionis ir Komunalinės technikos pardavimų vadybininkas Lukas Lilys - surengė komunalinių mašinų ir technikos, skirtos miesto tvarkymui, pristatymą regiono komunalininkams ir visiems, kurie nepabūgo lietingos dienos ir su įdomumu apžiūrinėjo atgabentą į Molėtus techniką –  elektrinį šiukšlių siurblį ir kompaktišką 100% elektra varomą sunkvežimį „Goupil G4“,  turintį daugiau nei 30 panaudojimo galimybių pritaikant antstatus pagal kliento poreikius.

Skaityti daugiau...

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba praėjusią savaitę suderino UAB „Molėtų šiluma“ 2020–2022 metų investicijas, kurių bendra vertė yra 464 tūkst. Eur. Pirmoji suderinta investicija - krautuvo, skirto skiedros ir granulių krovos darbams, įsigijimas.

Skaityti daugiau...