Vienas po kito Amatų kvartale renovuojami netgi patys seniausi daugiabučiai jau spėjo pakeisti šios centrinės miesto vietos veidą. Tačiau kaip ir visur kitur prie daugybės renovuotų namų (beje, namų modernizacijos srityje esame prie pavyzdingų savivaldybių, kuriose žmonės supranta tokių darbų esmę) akims kliūna kiemai, jų prieigos, aikštelės ir pan. Daug kalbėta ir diskutuota, kad prie daugiabučio namo renovacijos būtų gerai iš karto sieti ir jo lauko infrastruktūros sutvarkymą, tačiau iki šiol to nėra.

Skaityti daugiau...

Ketvirtadienį šalyje įvyko Švietimo ir mokslo profesinės sąjungos inicijuotas mokytojų streikas dėl neįgyvendintų Vyriausybės pažadų kelti mokytojams atlyginimus. Prie jo prisijungė ir 28 Molėtų pradinės mokyklos mokytojai, kurie dvi valandas, susibūrę mokytojų kambaryje, prie arbatos puodelių diskutavo apie švietimo problemas. Streiko metu pamokos nevyko, o iš ryto atvykusiems mokiniams buvo organizuojamos veiklos, kurių priežiūrą užtikrino streike nedalyvaujantys mokyklos darbuotojai.

Skaityti daugiau...

Paskelbus neįgaliųjų socialinės integracijos srityje veikiančioms organizacijoms socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems projektų atrankos konkursą, pateiktos trys paraiškos. VšĮ LASS šiaurės rytų centro prašoma suma -14778 eurai. Šios lėšos reikalingos šiam centrui pavaldžiam aklųjų ir silpnaregių sąjungos Molėtų r. filialui - planuojama paslaugas suteikti 36 asmenims, iš jų 29 neįgaliems suaugusiems ir 3 neįgaliesiems vaikams bei 6 šeimos nariams.

Skaityti daugiau...

Vykdant projektą „Vandens resursų panaudojimas ekoturizmo plėtrai Latvijoje ir Lietuvoje“, jame dalyvaujanti mūsų rajono savivaldybė išskirtinį dėmesį bei investicijas skiria žmonių su negalia kokybiško laisvalaikio kūrimui Molėtų krašte.

Skaityti daugiau...

Į „Vilnies“ redakciją paskambinusi Obelų 1A numeriu pažymėto daugiabučio namo Molėtuose gyventoja išdėstė problemą. Pasak gyventojos, renovuoto daugiabučio namo gyventojai dar prieš jo atnaujinimą išreiškė norą prisijungti prie centralizuotų šilumos tinklų. Buvo surinkti parašai ir, kaip sakė moteris, perduoti UAB „Molėtų švara“.

Skaityti daugiau...