Jaunieji ūkininkai visą mėnesį iki liepos 30 d. dar gali teikti paraiškas paramai ir gauti iki 40 tūkstančių eurų, skirtų įsikurti. Šalies pradedantiesiems ūkininkams paremti pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos (KPP) priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui“ šiame etape iš viso skirta beveik 15 milijonų eurų.

Skaityti daugiau...

Besivystanti skaitmeninė ekonomika, diegiamos inovatyvios technologijos kelia naujus iššūkius kiekvienam iš mūsų. Įgūdžių ir žinių, kurių pakako prieš keliolika ar kelerius metus, jau nepakanka, o norėdami vis iš naujo atrasti savo vietą besikeičiančioje darbo rinkoje ir visuomenėje, privalome nuolat mokytis ir tobulėti.

Skaityti daugiau...

Riboti resursai, vis dar gajūs stereotipai ir baimė sulaukti ne pagalbos, o pasmerkimo – pagrindinės priežastys, kodėl ne visos nusikaltimų aukos patiria baudžiamosios sistemos teisingumą.

Skaityti daugiau...

Ignalinos kredito unija tęsia ypatingą akciją terminuotiems indėliams. Metų laikotarpiui savo indėlius unijai patikėjusiems unijos klientams siūlomos 1,5 proc. metinės palūkanos, bent kelis kartus viršijančios didžiųjų mūsų šalyje veikiančių bankų už tokius pat indėlius siūlomas palūkanas.

Skaityti daugiau...

Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) siekia depolitizuoti vietos veiklos grupių (VVG) veiklą. „Vietos veiklos grupės neturėtų priklausyti nuo politinių vėjų. Siekiame, kad vietinės valdžios interesams VVG nebeatstovautų savivaldybių merai ir kiti politikai“, sako žemės ūkio ministro patarėjas Daivaras Rybakovas.

Skaityti daugiau...