Sekmadienį, minint Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną, pirmą kartą Molėtuose surengtas renginys „Aš ir Tu – tai Mes!!!“. Neįgaliųjų ir sveikųjų žmonių bendrystei skirtas renginys pirmą kartą įvyko pernai, o šiemet prie šio renginio prisijungė apie 20 šalies savivaldybių.

Skaityti daugiau...

Trys žinomi teisininkai, du iš jų – buvę teisingumo ministrai, prieš ketvirtį amžiaus metus dalyvavę notariato reformoje, už nuopelnus notariato stiprinimui praėjusį savaitgalį apdovanoti Lietuvos notarų rūmų įsteigtais Juozo Vilkutaičio-Keturakio atminimo medaliais.

Skaityti daugiau...

Kaip informavo Molėtų rajono medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Virgilijus Andrukonis, gruodžio 5 dieną Aplinkos ministro įsakymu, atsižvelgiant į tai, kad, pateiktais duomenimis apie vilkų sumedžiojimą per 2017-2018 metų medžioklės sezoną, nustatytas limitas yra išnaudotas, vilkų medžioklė nutraukiama.

Skaityti daugiau...

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija įteikė apdovanojimus draugiškoms jaunimui savivaldybėms ir verslo įmonėms, savo pavyzdžiu rodančioms, kaip viešojo ir privataus sektoriaus atstovai jau dabar prisideda prie jaunimo situacijos gerinimo Lietuvoje. Renginyje dalyvavo Molėtų rajono savivaldybės vicemeras Mindaugas Kildišius bei Kultūros ir švietimo skyriaus vedėjos pavaduotojas Gintautas Matkevičius.

Skaityti daugiau...

Ko gero, tiek statybviečių Molėtuose, kiek jų yra pastaruoju metu, kalendoriniams metams  besibaigiant, dar nėra buvę... Tai reiškia, jog Molėtai sparčiai gražėja. Belieka tik ištverti nepatogumus, kurie, rekonstruojant gatves, įrengiant aikštes, pėsčiųjų takus, neišvengiami. Dar vasarą Molėtų mieste vyko šilumos trasų rekonstrukcija, o jai pasibaigus, darbai tęsiami rekonstruojant S. Nėries, Siesarties, Pastovio gatves, prasidėjo Pastovėlio ežero infrastruktūros įrengimo darbai, pradėtas rekonstruoti pėsčiųjų takas greta Vilniaus gatvės, remonto darbai vyksta prie Molėtų pradinės mokyklos ir gydymo įstaigų, Sporto arenos kaimynystėje vyksta universalios aikštės parengiamieji žemės darbai.

Skaityti daugiau...