Alantos gimnazijos stadione neseniai įrengta universali moderni sporto aikštelė, pritaikyta žaisti ne tik krepšinį, bet ir tinklinį bei lauko tenisą. Alantos gimnazijos projektui, teiktam Kūno kultūros ir sporto departamento sporto rėmimo fondui, buvo skirta 14 tūkst. eurų. Alantos gimnazijos direktorė Dalia Skebienė kalbėjo, kad sporto aikštelės su modernia ir minkšta danga seniai reikėjo, todėl ir buvo imtasi iniciatyvos pernai rudenį pateikiant projektą.

Skaityti daugiau...

Molėtų kraštą pamėgo ne vien vandens sporto ar kaimo turizmo mėgėjai. Jau ne pirmus metus baigiantis pavasariui, paskutinį gegužės savaitgalį, čia renkasi šunų mylėtojai iš visos Europos. Su savo augintiniais jie atvyksta iš Suomijos, Rusijos, Latvijos, Lenkijos, Estijos, Vokietijos ir kitų šalių. Taip bus ir šiemet Lietuvos kinologų draugijos (LKD) gegužės 26-27 d. Radžiūnų aerodrome organizuojamose tarptautinėse šunų parodose.

Skaityti daugiau...

Pernai gruodžio 29 dieną Oksforde mirus kunigaikščiui Mykolui Jonui Henrikui Giedraičiui ir velionio šeimai perdavus prašymą palaidoti kunigaikščio urną Videniškių švento Lauryno bažnyčioje Palaimintojo Mykolo Giedraičio koplyčioje, gegužės 11 –ąją į Videniškius su derama pagarba buvo atgabenta ir pasitikta urna su šio iškilaus žmogaus palaikais.

Skaityti daugiau...

Apie daugiabučių namų renovaciją ir jos niuansus ankstų praėjusios savaitės ketvirtadienio rytą po smarkoko lietaus „Vilnis“ buvo informuota... nuotraukomis, kurios iškalbingai bylojo apie varvantį vandenį į butus Mechanizatorių gatvėje 4A numeriu pažymėtame daugiabutyje.

Skaityti daugiau...

Šie metai mūsų miestui vienareikšmiškai išskirtiniai prasidėjusių statybų gausa, kurioje dar taško dėti negalima, nes, be jau pradėtų darbų, dar prisijungs Darbo gatvės rekonstrukcija, daugės kasinėjimų tiesiant dviračių ir pėsčiųjų takus, jau dabar sparčiai vyksta požeminių konteinerių aikštelių įrengimas, renovuojami daugiabučiai ir t.t.

Skaityti daugiau...