Verslininkas Stasys Vytas, kalbėdamas apie reklamos kontrolę mūsų mieste, apie ką rašėme praėjusiame laikraščio numeryje, pasidalino dar vienu, anot jo, nesusipratimu. „Prie mūsų įmonei priklausančių Mėlio apartamentų esanti aikštelė Melioratorių 2 A, priešais prekybos centrą „Mini market“ pradėjo kelti nepatogumų, - sakė molėtiškis.

Skaityti daugiau...

Nuo praėjusio antradienio visi 18 metų ir vyresni gyventojai, kuriems po pilnos vakcinacijos nuo COVID-19 ligos jau praėjo ne mažiau kaip 180 dienų, kviečiami sustiprinti imunitetą dar viena – sustiprinančiąja – vakcinos doze.

Skaityti daugiau...

Lietuvoje toliau didėjant sergamumui COVID-19 liga ir ligoninių užimtumui, Ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu įvedamas papildomas reikalavimas prekybos vietoms, kuriose aptarnaujami gyventojai be Galimybių paso.

Skaityti daugiau...

Po pusmečio į savo darbo pozicijas grįžęs Molėtų ligoninės direktorius Vaidotas Grigas, pirmiausia klausiamas, kokios ligoninėje darbinės nuotaikos, sako, jog situacija valdoma, visi atlieka savo darbus, kurių labai daug ir itin atsakingų, nes visi matome ir žinome, kokia Lietuvoje pandemijos situacija. Tačiau pašnekovas, visuomet pasižymėjęs atviru pokalbiu, toks išlieka ir dabar, sakydamas, kad pačios nuotaikos kolektyve nėra labai sveikos, nes, natūralu, kad žmonės yra įbauginti, nuolat kviečiami į apklausas dėl vykdomo plačiai visur nuskambėjusio tyrimo, o tai atima pasitikėjimą vieni kitais, slegia ir neleidžia susikaupti vien tik darbui.

Skaityti daugiau...

LED bar apšvietimo privalumai

Viena iš priežasčių, kodėl klientai renkasi LED bar apšvietimą, yra ta, kad sumažintų neatitikimo reikalavimams riziką. Nenorite gauti vietos policijos ar Transporto departamento vairuotojų inspektoriaus baudos dėl netinkamo apšvietimo trūkumo. Dar daugiau, norite išvengti bet kokių nelaimingų atsitikimų ir pavojaus savo ir kitų saugumui dėl netinkamo apšvietimo. LED bar šviesos juostų naudojimas yra naudingas, kad geriau matytumėte tamsiu paros metu ir vairuodami naktį.

Skaityti daugiau...