Praėjusį trečiadienį Vyriausybė vėl koregavo karantiną reglamentuojančius nutarimus. Naujausi pokyčiai, kurie turėtų įsigalioti nuo ateinančio pirmadienio, susiję su ugdymo sritimi. Kai kurie laisvinimai leidžiami tik toms savivaldybėms, į šių savivaldybių grupę patenka ir mūsų rajonas, kuriose 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų tenka mažiau nei 200 koronaviruso atvejų.

Skaityti daugiau...

Prasidėjęs pavasaris ne pats džiugiausias metų laikas ugniagesiams gelbėtojams – mat nerimauti verčia vis dar ant ežerų ledo pastebimi ir dėl žuvų savo gyvybėmis rizikuojantys žvejai bei džiūstantys laukai, pievos, pranešantys apie  gaisringą periodą. Pavasaris jau daugelį metų yra lydimas pernykštės žolės gaisrų, juoduojančių laukų, kurie, beje, žymiai vėliau apsivelka žaliąjį rūbą. Šie gaisrai net tik pražūtis gamtai, bet ir pastatams bei žmonių gyvybei.

Skaityti daugiau...

Valstybės įmonė Lietuvos automobilių kelių direkcija iki kovo 31 d. kviečia savivaldybes pasirašyti sutartis dėl Kelių priežiūros ir plėtros programos (toliau – KPPP) lėšų  panaudojimo vietinės reikšmės susisiekimo infrastruktūros objektams finansuoti. Kelių direkcijos direktoriaus  įsakymu savivaldybių institucijų valdomiems vietinės reikšmės keliams šiais metais skirta 104,4 mln. eurų, tai sudaro 90 proc. visų  lėšų, skirtų vietinės reikšmės kelių tinklui plėsti ir užtikrinti, kad šis tinklas veiktų.

Skaityti daugiau...

Vasario pabaigoje įvykusiame rajono tarybos posėdyje merui S. Jauneikai „ištrūko“ savotiškas kito posėdžio anonsas – keletu žodžių užsiminta, kad laukia nepopuliarių sprendimų priėmimas, kuris gali būti susijęs su rajono mokyklų tinklo pertvarka.  Paprašytas sukonkretinti, kas gi turėta omenyje, rajono vadovas sakė, jog kalbėta apie tai, kad kiekviena savivaldybė privalo turėti švietimo įstaigų tinklo planą keleriems metams į priekį.

Skaityti daugiau...

Žemės ūkio ministerijoje vykusiame Lietuvos kaimo plėtros Programų valdymo komiteto posėdyje patobulintos Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP) priemonių įgyvendinimo taisyklės, siekiant sėkmingesnio KPP įgyvendinimo.


 

Skaityti daugiau...