Trečiadienį vyriausybė patvirtino dar vieną karantino švelninimo etapą, kartu pratęsė ir karantiną - ne iki liepos, kaip buvo prognozuota, bet iki birželio 16 dienos vidurnakčio. Tiesa, premjeras užsiminė, kad vėliau karantinas gali būti nutrauktas, nors tai lems epidemiologinė situacija šalyje. Nuo birželio 1 dienos į Lietuvą bus leidžiama atvykti (parvykti) žmonėms iš Europos ekonominės erdvės valstybių, Šveicarijos, Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos. Esminė sąlyga, į kurią bus orientuojamasi - tose valstybėse sergamumas koronavirusu per pastarąsias 14 kalendorinių dienų neviršijo 25 atvejų 100 tūkst. gyventojų. Kol kas nėra aišku, kam bus būtina dviejų savaičių privaloma izoliacija.

Skaityti daugiau...

Pirmadienį prie baigiamo renovuoti daugiabučio namo, pažymėto 49 numeriu Inturkės gatvėje, Molėtuose rinkosi darbo komisija, sudaryta iš užsakovo, rangovo ir gyventojų atstovų. Kaip sakė UAB "Molėtų švara" statybos inžinierius Jonas Ivanauskas, gyventojų aktyvumas buvo maloniai stebinantis, nes apžiūroje dalyvavo beveik visi šio daugiabučio namo gyventojai.

Skaityti daugiau...

1985 metais nutiestas Vilnius-Utena kelias, mūsų visų vadinamas betonkeliu, kasmet savo priežiūros kaštais tik brangsta - ji sutrūkinėjusi, deformuojasi cementbetonio plokščių siūlės. Priminsime, jog jau daugelį metų vyksta diskusijos, kaip pagreitinti  vieno prasčiausių ir itin didelio intensyvumo eismo atžvilgiu kelio, su kuriuo didelius lūkesčius sieja ir mūsų kraštas, remontą.

Skaityti daugiau...

Į rajono politiką prieš metus, po įvykusių savivaldos rinkimų, pasuko ir didžiausios rajone darbdavės UAB „Hoda“ savininkas, direktorius Raimundas Gražys, pasirinkęs TS-LKD komandą ir gavęs rajono žmonių palaikymą, kaip sakoma, iš pirmo karto, pelnęs beveik keturis šimtus pirmumo balsų. Rajono tarybos narys turi aukštąjį išsilavinimą (baigęs tuometinę Lietuvos žemės ūkio akademiją) ir įgijęs inžinieriaus mechaniko specialybę, praėjusiais metais pateko į Lietuvos turtingiausių žmonių sąrašą. Šiuokart jis  - „Vilnies“ svečias, sutikęs atsakyti į keletą klausimų.

Skaityti daugiau...

Vis dar planuojate įkurti ūkį ar atnaujinti esamo ūkio infrastruktūrą, techniką, o gal turite verslo idėjų, kurios būtų vystomos kaimo vietovėse? Kviečiame sukrusti ir jau apsispręsti, nes Jūsų idėjoms įgyvendinti skiriama 2014–2020 m. finansinės paramos perspektyva eina į pabaigą. Dabar pats laikas kreiptis į mus, į Konsultavimo tarnybos Molėtų r. biuro verslo ekonomikos konsultantes – Jurgitą Kandratavičienę bei Liną Žarinovienę.
Kodėl mes? Todėl, kad turime patirties ir dirbame visoje Lietuvoje – per du dešimtmečius ūkininkams ir kitiems verslo subjektams sėkmingai parengėme daugiau nei 10000 verslo planų ir atlikome visus jų administravimo darbus, gavus paramą. Pasirinkite tinkamiausią paramos priemonę ir mūsų konsultantai su Jumis dirbs – nuo paraiškos parengimo iki projekto įgyvendinimo.

Skaityti daugiau...