Į redakciją paskambinęs molėtiškis (pavardė redakcijai žinoma)paprašė paviešinti su jo sūnelio kraujo tyrimų, atliktų VšĮ „Invitro diagnostika“, kuri įsikūrusi Molėtų PSPC patalpose, istorija. Aštuonmetį sūnelį atvedusiam pasitikrinti tėveliui gydytoja parašė siuntimą atlikti vaiko kraujo tyrimą. Gauti rezultatai, pasak vyriškio, pribloškė.

Skaityti daugiau...

Žemės ūkio ministerijoje, artėjant žemės ūkio naudmenų bei pasėlių deklaravimui, būsimos naujovės ir kiti aktualiausi žemdirbiams klausimai pirmadienį buvo aptarti su savivaldybių žemės ūkio skyrių atstovais. Pasitarime Molėtų rajono savivaldybei atstovavę Statybos ir žemės ūkio skyriaus vedėjas Rimantas Šavelis ir pavaduotoja žemės ūkiui Ramutė Vasaravičienė, sakė, kad pokyčių nėra daug.

Skaityti daugiau...

Savaitės pradžioje su Molėtų rajono seniūnijų seniūnais, socialiniais darbuotojais, Vaikų savarankiško gyvenimo namų specialistais, globos koordinatoriais, policijos, probacijos tarnybos, švietimo įstaigų darbuotojais, psichologais buvo surengtas VTAS inicijuotas susitikimas su Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus (VTAS) vedėja Irena Gaigaliene, vyr. patarėja Lina Baranauskiene ir patarėja Molėtų rajone Jūratė Diliene.

Skaityti daugiau...

Molėtų Turizmo ir verslo informacijos centre lankytojų skaičius per metus išaugo nuo 11146 tūkst. iki 14417 tūkst. Centro vadovė Daiva Kulienė sako, kad socialinio tinklo lankytojų skaičius taip pat didėjo. „2018 fiksuota per 2 tūkst. naujų vartotojų, o 2019 – jų skaičius viršijo 4 tūkst. naujų paskyros sekėjų, - sakydama, jog užauginti  sekėjų skaičių reikalingas nuoseklus darbas, kalbėjo direktorė. - Tam organizuojami konkursai, kviečiama dalintis informacija, populiarinančia mūsų kraštą.“

Skaityti daugiau...

Išskirtinis savo istorija, ilgais gyvavimo metais bėgimas aplink Želvos ežerą, skirtas Laisvės gynėjų dienai, dar vadinamas tiesiog Suginčių bėgimu, šiemet buvo jubiliejinis - trisdešimtasis.

Skaityti daugiau...