Molėtai paniro į šventinį laukimą. Praėjusį penktadienį įžiebus pagrindinę miesto eglę, joms sutviskus visuose rajono pakraščiuose, nors kai kur šios šventės vis dar laukiama, pasipuošus įstaigoms, įmonėms, savo valdas jau išdabinus gyventojams, sukurta šventinė nuotaika. O ji šiemet, rodos, pakilesnė. Mat esama naujovių, diegiami kiti, galbūt  tradicija tapsiantys, puošybos elementai. Juk pasikeitė ne tik pati eglė, kurios puošnumu nesistengta konkuruoti su kažkuo kitu, tiesiog imta ir papuošta natūrali eglė, kuri šiemet žiba kitaip.

Skaityti daugiau...

Aktyviai parodose dalyvaujantis Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras, neseniai dalyvavęs  tarptautinėje turizmo parodoje Varšuvoje “TT Warsaw 2018”, kuriai besiruošiant išleistas net specialus leidinys lenkų kalba, savotiškai baigė šių metų dalyvavimo parodose maratoną. Kaip sakė centro direktorė Daiva Kulienė, jau dabar galvojama apie kitų metų renginius ir parodas. O pastarosiose bus naujienų. Pavyzdžiui, “Adventur” stende Molėtų TVIC pirmą kartą susijungs su kitų kaimyninių miestų centrais ir dalyvaus kaip ežerų krašto atstovai.

Skaityti daugiau...

Molėtų policijos komisariato pareigūnai Remigijus Dubnikovas ir Arūnas Vaserevičius nesureikšmino savo didvyriško poelgio – pareigūnai, išgelbėję 69 metų Dubingių seniūnijos gyventojo gyvybę, kukliai kalbėjo, kad tai ne jų, o kaimyno Antano Malinausko nuopelnas, nes kaimynas pasielgė neabejingai ir atsakingai, susirūpinęs iš namų išėjusiu vyriškiu... Gudeikių kaime gyvenančio kaimyno 69 metų Antano Kamarausko pasigedęs už poros šimtų metrų gyvenantis kaimynas Antanas Malinauskas sunerimo tuomet, kai bendraujant su kaimynu telefonu šis prasitaręs, jog prastai jaučiasi. Kai kaimynas bandė perskambinti, su vyriškiu susikalbėti nepavyko dėl, ko gero, prasto ryšio... Rūpesčio genamas Antanas nuvažiavo pažiūrėti, o kai rado užrakintas duris bei apėjęs namus kaimyno neaptiko, paskambino giminaičiui, kuris pranešė policijai.

Skaityti daugiau...

Pasirodo, kad rajono sveikatos įstaigos, išgyvenančios  tikrai ne pačius geriausius laikus, esančios nuolatinėje įtampoje dėl pertvarkų, reorganizacijų  net galimo išnykimo iš šalies sveikatos įstaigų žemėlapio, apie ką ne kartą jau rašėme, nesuranda tarpusavio supratimo ir darnos. Atrodo, kad kova dėl išlikimo turėtų vienyti, o ne skaldyti, bet...

Skaityti daugiau...

Molėtų menų mokykla, mums išauginusi ir auginanti mūsų krašto talentus, dažnai kuriančius rajono oficialių renginių, minėjimų ir švenčių muzikinius fonus, bestudijuojančių užsienio šalyse, koncertuojančių ne kiekvienam pasiekiamose scenose, parvežančių diplomus, įvertinimus, laureatų vardus, turi savo gražią ir ilgą istoriją, kuri prisiminta ne taip seniai švęstame jubiliejuje. Sutelkta į nedidukes, bet nuolat maloniai skambančias melodijomis bei almančias vaikų balsais, kadai vaikų darželiui priklausiusias patalpas, mokykla, šiandien turinti du atskirus padalinius - Muzikos ir Dailės skyrius, pastaruoju metu atsidūrė politiniame akiratyje.

Skaityti daugiau...