Praėjusią savaitę Molėtų turizmo ištekliai po ketverių metų pertraukos iš naujo pristatyti Baltarusijos rinkai tarptautinėje turizmo parodoje „OTDYX 2019“ Minske.

Skaityti daugiau...

Molėtų rajono medžiotojų ir žvejų draugijos (MŽD) pirmininko Virgilijaus Andrukonio iniciatyva įvyko susitikimas - diskusija su kandidatais į Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos (LMŽD) pirmininkus. Mat atsistatydinus LMŽD pirmininkui B. Bradauskui, naujas vadovas likusiai kadencijos daliai – dvejiems metams bus renkamas balandžio 18 dieną.

Skaityti daugiau...

Kaip informavo Molėtų rajono savivaldybės administracijos statybos ir žemės ūkio skyriaus vedėjo pavaduotoja Ramutė Vasaravičienė, nuo balandžio 15 d. seniūnijose prasideda paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei gyvulius paraiškų rinkimas, kuris tęsis iki birželio 7 d. Pavėluotai paraiškos priimamos iki liepos 2 d., už kiekvieną pavėluotą darbo dieną tiesioginių išmokų už plotą sumą mažinant 1 proc.
-Noriu priminti, kokius dokumentus žemdirbiams būtina pateikti seniūnijose pagal pareiškėjo valdos centro adresą dirbančiam seniūnijos darbuotojui.

Skaityti daugiau...

Apie mūsų kultūrą, savigarbą ir meilę kraštui iškalbingai liudija tai, kaip mokame tvarkyti šiukšles. Nekalbame apie buitinius konteinerius ir tvarkymąsi savo kieme ar bute, o apie tai, kaip atsikratome sukauptomis šiukšlėmis kitur arba paliekame jas, pridergę, net negalvodami, kad galbūt čia dar grįšime arba toje pat vietoje apsistos kiti.
Mažas, bet labai iškalbingas pavyzdys – miesto Vasaros estrada. Džiaugėmės, mokėdami kitaip paminėti Kovo 11 – ąją. Tiesiog puikaus sumanymo būta dėl žygio iš miesto pliažo į Vasaros estradą, kur buvo koncertas, šaulių žygiai, pasijodinėjimai žirgais, laužas, daugybės trispalvių plazdenimas  ir pan. Bet va, po savęs susitvarkyti renginio organizatoriai pamiršo.

Skaityti daugiau...

Molėtų kultūros namų salės įrengimo darbuose, kuriuose nestinga iššūkių rangovams UAB „Dauniškis ir Ko“, įstrigta  dėl salės sienų akustinių plokščių montavimo, nes darbai labai sudėtingi - sienų plokštės montuojamos taip, kad jokių jų sutvirtinimo elementų išorėje nebūtų, be to, dėl akustikos plokštės „laužtos“, į kurias įkomponuoti apšvietimo elementai...

Skaityti daugiau...