Šiuo vasaros sezonu turėtų būti patenkinti visi – lepinamės saule, gaivinamės lietumi, tiesiog puikios atostogos. Kartkartėmis planus sujaukia liūtys ar alinantys karščiai, tačiau net ir tai nepakiša kojos mūsų kalbintiems poilsiautojams mūsų krašte. Šį kartą teiravomės Molėtų rajono kaimo turizmo sodybų savininkų, kokie gi šio vasaros sezono įspūdžiai sukasi verslininkų galvose.

Skaityti daugiau...

Neseniai teko lankytis Zarasuose, kur yra įkurtas puikus vandenlenčių parkas, vandens batutų zona, kurie kasdien pritraukia šimtus lankytojų iš Lietuvos ir netolimojo jiems užsienio. Pakankamai toli nuo Vilniaus esantys Zarasai labai dažnai sulaukia vandens pramogas mėgstančių poilsiautojų– vilioja puikiai sutvarkyta ir atostogomis besimėgaujančiam pritaikyta infrastruktūra.

Skaityti daugiau...

Visi žino, jog mūsų kraštas garsėja ne tik ežerais, bet ir Labanoro bei Asvejos regioninių parkų gamta. Visai neseniai viešojo erdvėje atsirado kvietimas pasimatuoti eigulio kepurę?! Asvejos regioninio parko viešųjų ryšių specialistė Laura Leškevičiūtė suskubo paaiškinti, jog reikia paskambinti eiguliui, susitarti dėl laiko ir susitikti, bei patikino, jog tikrai neteks gailėtis.

Skaityti daugiau...

Dėl socialinio būsto, kuomet jį nuperka savivaldybė ir išnuomoja, aistros kunkuliuoja nebe vienerius metus. Ir tai suprantama, mat daugeliui sunkiai gyvenančių žmonių socialinis būstas tampa vienintele viltimi turėti nuosavą pastogę. Būsto, kaip žinia, tenka laukti keletą metų, tačiau, kai kitos išeities nėra, tegyvenama laukimu, nes bankai dėl mažų pajamų paskolos nesuteikia, o ir susitaupyti nėra iš ko...

Skaityti daugiau...

Molėtų mieste pagal projektą „Požeminių konteinerių įsigijimas ir konteinerių aikštelių įrengimas Molėtų mieste“ (iš viso bus įrengta dvidešimt požeminių konteinerių aikštelių), jau įrengus daugiau negu pusę jų, molėtiškiai teiraujasi, kada konteineriais bus galima naudotis, mat įrengtieji kol kas apvilkti pakavimo medžiaga...

Skaityti daugiau...