
-Daugiau nei trisdešimt metų esate renkamas į rajono tarybą. Sakoma, savame krašte pranašu nebūsi, regis, jums šiuo atveju tokį posakį teko garbė iš dalies paneigti?
-Iki šaknų esu molėtiškis. Čia gyveno mano seneliai, tėvai, čia su šeima visą savo gyvenimą gyvenu ir aš. Šis kraštas mano gyvenime ypatingai svarbus, branginu jį, didžiuojuosi, kad jame gyvenu, nesavanaudiškai gerbiu čia gyvenančius žmones. Kokioje darbinėje pozicijoje bebuvau, o jų mano 44-erių metų veikloje nebuvo daug, visuomet jaučiau didelę atsakomybę prieš žmones, mokydavausi iš jų, stengdavausi juos suprasti, palaikyti ir padėti, sykiais savo asmeniniu pavyzdžiu įkvėpti bendram darbui.
Pradėta nuo pritarimo parengtai rajono savivaldybės strateginio plėtros plano 2018–2024 metams įgyvendinimo 2018–2019 m. ataskaitai, kuri rengiama ne rečiau kaip kas du metai.


Rajono biudžetą, kuris yra pirmasis naujosios tarybos kadencijos, pristatė administracijos direktorius Sigitas Žvinys, vėliau įvertintas, kaip ir visa administracijos komanda, pagyromis už atliktą kruopštų didelį darbą rengiant biudžetą.