Liepos pradžioje turėjome visi patirti nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio džiugesio kulminaciją, išsiliejusią daugiatūkstantinėje Dainų šventėje ir visus pasaulio lietuvius telkiančioje „Tautiškos giesmės“ gaidoje. Šiaip šis džiaugsmas buvo mokamas ir gan brangus: susimokėk arba stebėk iš pašalio. Gerai, kad Lietuvos televizija transliavo pagrindinius šventės renginius. O Molėtų Vilniaus gatvės medžiai entuziastų dėka pražydo trispalvėmis: kaip paprasta ir gražu.
