Praėjusių metų rezultatų, gaisrų ir gelbėjimo darbų statistikos apžvalgą Panevėžio priešgaisrinės valdybos Molėtų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas leitenantas Rolandas Pumputis pradėjo netradiciškai – nuo, ko gero, paties didžiausio galvos skausmo – ledo, kuris prieš spustelėjant šaltukui jau spėjo šiemet pasiglemžti Inturkės seniūnijos gyventojo gyvybę... Tragišką nelaimę, įvykusią vyrui bandant pereiti ežerą ledu, kuris buvo ne tik netvirtas, bet ir su kiaurymėmis po sniegu, sudėtinga apibūdinti...

Skaityti daugiau...

Kaip mus informavo rajono Pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Eglė Bareikienė, centras nuo sausio 13 – osios pradėjo skiepyti rajono gyventojus pagal nustatytus prioritetus. Iš viso buvo gauta 180 „Pfizer-BioNTech“ vakcinos dozių. 23 dozės suskiepytos Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namų darbuotojams, Alantos senelių globos namų personalui teko 18 vakcinų, dar 29 - šios įstaigos gyventojams.

Skaityti daugiau...

Jau rašėme apie kelio ženklus – nuorodas bei „plytas“, sustatytas visuose keliukuose, kurie veda į Molėtus nuo miesto aplinkkelio. Anąsyk mūsų buvo klausiama, ko ir kaip „apsirūkė ar apsigėrė“ šiuos ribojimus nustatę pareigūnai, savivaldybininkai ar komunalininkai. Buvo atsakyta, kas ir kodėl tuo pasirūpino. Tačiau piktų skambučių, kurie tik neigiamai vertino tokį įvažiavimo į miestą ribojimą, redakcijoje ir toliau nestigo.

Skaityti daugiau...

Pasibaigė dar vieni jaukūs ir gražūs metai Lietuvoje ir Lietuvos kaime. Į naujuosius metus žengiame su nauja valdžia, kuri besipratindama dirbti šalies ir žmonių gerovei, vis smarkiau jaukinasi Seimo ir ministerijų kėdes. Tarsi pati Motina Gamta jiems skuba į pagalbą, lyg naują baltą lapą klodama ant laukų ir klonių gausų sniegą. Nuo tokio pat naujo lapo pradeda ir mūsų, ūkininkų ir žemdirbių, patikėtiniai Ministrų kabinete. Naujovės yra labai geras ir sveikatai patogus reiškinys.

Skaityti daugiau...

Praėjusių metų spalį nesėkmingai susiklosčius rinkimų į Seimą „burtams“, aštuonerius metus mūsų apygardai parlamente atstovavęs Petras Čimbaras, kaip toje pasakoje, liko prie suskilusios geldos. Juk tikėta, netgi buvo tvirtai įsitikinta, kas viešai deklaruota ne viename pokalbyje, kad pergalė yra jau rankose, o ji ėmė ir purptelėjo į kitas rankas, jau pirmajame ture eliminuojant iš tolesnės kovos... Nuo tada Petro Čimbaro niekur ir nesigirdi. Nors, kur girdėsi, juk nei švenčių, nei sambūrių, nei viešų diskusijų – viską pandemija suvalgė...

Skaityti daugiau...