NERIJA „O, kaip bėga metai“

NERIJA 

„O, kaip bėga metai“

Kovo 4d. 18 val.

MOLĖTŲ  KULTŪROS CENTRE

          Išgirdę ansamblio pavadinimą  „ NERIJA“ – daugelis suklūsta: o koks gi šiandien legendinis           „ Nerijos“ ansamblis?

         Ogi toks kaip ir anuomet ! Tie patys muzikantai, tos pačios dainos ! Gal tik ta buvusių dainininkų tunta išsiblaškė kas sau... O muzikantai ALEKSAS KASTANAVIČIUS (nuo 1985m. Nerijos ansamblio narys), EGIDIJUS JOVAIŠA (nuo 1987m. ,,Nerijos‘‘ ansamblio narys),

ALGIMANTAS LUKŠYS (nuo 1991m. ,,Nerijos‘‘ ansamblio narys) tęsia kolektyvo gyvavimą ir tradicijas. Ir toliau pasikinkę legendinės „ Nerijos“ dainų vežimą, traukia savo giesmę ir toliau...

        Ne kartą susėdę su kolektyvu svarstėme – kur gi „ Nerijos“ pasisekimo priežastis. Sakytume – puikus, profesionalus atlikimas .... bet juk dauguma Lietuvos atlikėjų profesionalūs. Puikus betarpiškas bendravimas su publika...bet juk ir tai moka daugelis.

     Tik štai vieno gali pavydėti visi atlikėjai – REPERTUARO ! Jau nuo “Nerijos” egzistavimo pradžios būdavo labai kruopščiai ir atsakingai apgalvojamas repertuaras. Todėl ir šiandien  - kuri daina beskambėtų – ji yra žinoma ir mylima. Pabrėžiame – kiekviena daina ! Todėl galime drąsiai teigti : „ Nerija“ yra vienintelis ansamblis Lietuvoje, kurio repertuare vien linksmos dainos. Todėl žiūrovai neturi kitos išeities koncertų metu, kaip tik šokti arba, mažų mažiausiai, kartu dainuoti.

 

      Mieli puikių dainų, arba tiesiog „ Nerijos“ gerbėjai, nepraleiskite progos  Kovo 4 d. 18val.  val.  MOLĖTŲ KULTŪROS CENTRE  praleisti puikaus vakaro.

Komentarai 

Komentarų nėra

Rašyti komentarąApsaugos kodas
Įveskite atsakymą