Naujos technikos prezentacija Molėtų visuomenei

Nuo š.m. pavasario UAB „Molėtų švara“ pradėjo aktyviai  atnaujinti įmonės techniką. Atsirenkant ką turėtume įsigyti, buvo organizuojama įvairios viešos prezentacijos, kuriose demonstruojama nuo elektrinių krovininių automobilių, tinkamų miesto teritorijoms apie ežerėlius ir pėsčiųjų takų tvarkymui. Išbandyta ir nupirkkta mechaninės šluotos, kurios su laiku turės pakeisti dabar naudojamas beržines šluotas, įsigyta mechanizuota mašina su šluota ir peiliu sniego valymui nuo  šaligatvių, akumuliatorinė žoliapjovė, kuri dirba daug tyliau ir gali apdoroti bet kokius šlaitus.

Pagaliau UAB “Molėtų švara“ įsigijo ir labai reikalingą  naują atliekų surinkimo automobilį. Atnaujintas techninis parkas leis kokybiškai ir laiku atlikti keliamas miesto tvarkymo užduotis, palaikyti pastoviai  gražų ir tvarkingą mūsų miestą, kuris siekia  gauti kurortinės teriitorijos statusą.

Kaip mums sekasi  ir kokią naują techniką įsigijome per paskutinį pusmetį pristatysime šį  antradienį (rugpjūčio 23 d.) 11,30 val. aikštelėje ir žaliojoje vejoje prie Molėtų ligoninės (Vilniaus g.). Jei susidomėjote,-  kviečiame atvykti ir drauge apžiūrėti naujoves.

Komentarai 

Komentarų nėra

Rašyti komentarąApsaugos kodas
Įveskite atsakymą