Išmanūs laikrodžiai: mada ar būtinybė?

Japonijoje ismanus laikrodziai tikrai nėra naujiena, tačiau Lietuvoje šie aksesuarai išpopuliarėjo dar ganėtinai neseniai. Nors kartais į šiuos aksesuarus žvelgiama gana skeptiškai, tačiau besirūpinantys savo sveikata pripažįsta, kad tai yra vienas svarbiausių įrenginių, kuris padeda stebėti ne tik nueitus žingsnius, bet taip pat ir įvairius kitus rodiklius. Jei dvejojate, ar išmanusis laikrodis jums tikrai yra reikalingas, įvertinkite pagrindinius šių aksesuarų privalumus bei trūkumus – galbūt tai padės paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą.

Didelis funkcijų pasirinkimas

Išmanūs laikrodžiai gali rodyti ne vien tik nueitus žingsnius ir atstumą, bet taip pat ir sudegintas kalorijas, širdies pulsą, ir t.t. Prekyboje šiuo metu galime rasti ir vos kelias pagrindines funkcijas turinčių išmaniųjų laikrodžių, ir labai funkcionalių įrenginių, tad turėsite galimybę nuspręsti, kokį laikrodį vertėtų pasirinkti. Žinoma, itin daug funkcijų turintys išmanūs laikrodžiai įprastai kainuoja brangiau, tad pagalvokite, ar visos šio aksesuaro funkcijos tikrai bus reikalingos.

Ar rodikliai yra pakankamai tikslūs?

Kai svarstoma įsigyti išmanųjį laikrodį, svarbiu klausimu tampa tai, ar šio įrenginio rodikliai bus pakankamai tikslūs. Nors tą sužinoti iš anksto gali būti gana sudėtinga, tačiau visuomet yra rekomenduojama pasidomėti vartotojų atsiliepimais, ir tai tikrai gali padėti paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą. Palanku įvertinti, kokių prekinių ženklų išmanūs laikrodžiai yra sulaukę geriausių atsiliepimų, ir tai gali padėti paprasčiau išsirinkti tinkamiausią įrenginį.

O kaipgi dėl estetikos?

Nors įprasta manyti, kad išmanūs laikrodžiai tinka tik sportinio stiliaus gerbėjams, tačiau tai nėra tiesa. Prekyboje taip pat galima rasti ir tokių išmaniųjų aksesuarų, kurie savo išvaizda niekuo nesiskiria nuo mums įprastų laikrodžių, todėl tokį aksesuarą lengvai priderinsite ir prie laisvalaikio ir drabužių, ir prie oficialios aprangos. Tikėtina, kad su pasirinktu aksesuaru nenorėsite išsiskirti net ir tada, kai neplanuosite sportuoti!

Ar išmanusis laikrodis gali padėti numesti svorio?

Tikrai taip, jei to norite, tačiau reikėtų įvertinti ir tai, kiek žingsnių nueidavote anksčiau, ir kiek kalorijų suvartodavote. Metant svorį svarbiausia laikytis dviejų pagrindinių taisyklių – kuo daugiau judėti ir suvartoti mažiau kalorijų. Jei 10 000 žingsnių nueidavote ir anksčiau, natūralu, kad metant svorį žingsnių kiekį reikės padidinti, ir taip pat vertėtų stebėti, kiek kalorijų suvartojate. Išmanūs laikrodžiai gali padėti stebėti, kokį atstumą nueinate per dieną, ir kiek judėdami sudeginote kalorijų, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti pakoreguoti mitybos įpročius.

 

Komentarai 

Komentarų nėra

Rašyti komentarąApsaugos kodas
Įveskite atsakymą